Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Životní pojištění Bartošové zkasíruje Artur, píše bulvár! Pravda je jiná a hodně překvapivá!

Matka a syn, Artur byl své mámě velkou oporou, dost často se stávalo, že
dospělá žena se opírala o záda nedospělého dítěte a on musel tuhle
tíhu nejen unést, ale předčasně dospívat.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 3 fotografie

Půlrok, během kterého „Ivetu ještě pojedeme“, je v plném proudu a s ním nekonečné omílání „posledních tajemství Ivety“.

Bulvár se dost vyžívá zejména v otázce údajné životní pojistky, kterou Iveta (48) kdysi uzavřela, a „vesnici“ hrozně trápí, zda ji náhodou neshrábne celou vdovec a celonárodní terč Josef Rychtář (56), protože představa, že by tento legitimní dědic něco po Ivetě doopravdy zdědil, je pro mnohé horší než třeba představa, že Moniku Kramnou s dcerou odkrouhnul Zdeněk Troška.

Pravda, která je dost vzdálená od tvrzení Domenika Martucciho (37) a dalších „zasvěcených“, je ale podle zjištění eXtra.cz poněkud jiná. Bartošová totiž v okamžiku své smrti zřejmě nebyla na smrt pojištěna vůbec a celá debata je tak tedy bezpředmětná, byť ještě před čtrnácti dny uklidňoval Rychtář krvežíznivé davy s tím, že všechno dědí Artur a svět je tedy zalitý růžovým sluncem.

Informaci potvrdil eXtra sám vdovec: „Jedna z dezinformací, které se o mně šířily po Ivetině smrti, že jsem měl někde v pojišťovně něco zjišťovat. Jedná se o nesmysl, Iveta žádnou životní pojistku neměla,“ dozvěděli jsme se bez upřesnění, kdy ta její původní, jejíž existenci nám ale nikdo nikdy nepotvrdil, měla zaniknout.

Takže dobrá zpráva pro český venkov: Rychtář žádné statisíce až miliony z pojistky nedostane.

A špatná zpráva pro český venkov i větší města: Artur také ne.

Dodatek pro milovníky konspirací: Je možné, že tajná pojistka existuje a vše je psáno na moderátora Zdeňka Podhůrského, ale nemáme to potvrzené.

Související články

Další články