Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Životní láska šampiona Procházky: Do krásné Kamily se zamiloval hned dvakrát

Jirka dorazil na premiéru s přítelkyní Kamilou.
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
láska

Celý svět MMA a bojových sportů žije úspěchem českého zápasníka Jiřího BJP Procházky (29), který se stal zbrusu novým šampionem UFC. Po pěti napínavých kolech se mu podařilo porazit Brazilce Glovera Teixeiru, čímž si vysloužil místo mezi smetánkou světově proslulých bijců. Zápasníku s přezdívkou Samuraj, fandila celá řada obdivovatelů, a to i z řad slavných osobností českého showbyznysu. Jeho fanynkou číslo jedna je ale krásná Kamila, která své životní lásce určitě držela palce. Procházka před nedávnem pro eXtra.cz promluvil o velkém návratu zpět do její náruče. 

Životní láska

Krásnou tmavovlásku Kamilu jsme po boku Jiřího BJP Procházky viděli před dvěma týdny na premiéře dokumentu Jiří Procházka - Cesta bojovníka. Před časem se sice partneři rozhodli, že si každý bude žít život po svém, dlouho to ale jeden bez druhého nevydrželi.

Motto, že do jedné řeky nikdy nevstoupíš dvakrát, slavnému zápasníkovi nic neříká, a tak se rozhodl vybojovat si Kamilino srdce zpět. Stejně jako dnešní zápas UFC v Singapuru i ten milostný měl šťastný konec a Jiří s Kamilou se k sobě vrátili.

"Byla to moje bývalá přítelkyně, se kterou jsme to dali znovu do kupy," uvedl český Samuraj před časem pro eXtra.cz, který si je moc dobře vědom, že život po boku vrcholového sportovce není žádné peříčko a chce to pořádnou dávku tolerance. Jiří prozradil, že má na svou drahou polovičku jen pár nároků. "Musí být oddaná mým cílům a věrná. Také je důležité, aby byla vtipná a uvolněná, což tak vždy nebývalo," řekl šampion UFC s úsměvem.

Post Procházkovy nejvěrnější fanynky ale nepatří jen Kamile, stejně jako ona mu štěstí přála i jeho sestra Veronika. Ta bojovníka s charakteristickým účesem doprovodila do Singapuru a byla mu největší oporou ve chvílích, kdy se připravoval na to, aby nepropásl svou životní šanci.

Gratulace ze všech koutů světa

Fandění obou žen, které budou mít navždy místo v Procházkově srdci, se nakonec vyplatilo. Veroničina radost z bratrova úspěchu byla tak veliká a upřímná, že se na soukromé party uspořádané na Jiřího počest neudržela a před zraky všech přítomných se mu vrhla kolem krku a dala mu pořádnou pusu na tvář.

Doslova infarktových zápas při kterém Procházka prolil vlastní krev, trval dlouhých pět kol a do poslední chvíle nebylo vůbec jisté, jestli se novým šampione UFC stane rodák z Hostěradic nebo dvaačtyřicetiletý statný Brazilec Teixeira. V posledních vteřinách ale českého bijce prostoupila starodávná samurajská síla a svého protivníka vyřadil ze hry.

K jeho úspěchu mu gratulovala celá řada českých sportovů, ale hold mu vzdali i zahraniční mistři. Po vítězství Procházkovi osobně zavolala boxerská legenda Mike Tyson a gratulaci mu prostřednictvím sociálních sítí poslal i král zápasů UFC Conor McGregor.


Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy