Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Životní jubileum Johnnyho Deppa. Tyhle krásky prošly jeho životem, poslední ženou byla půvabná advokátka

Johnny Depp s osudovými ženami.
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Dalších 9 fotografií
Narozeniny

Johnny Depp (60) patří k nejúspěšnějším a nejobsazovanějším hercům v Hollywoodu a je také známým milovníkem žen. Za svůj život prožil mnoho ikonických románků, z nichž některé doprovázely pořádné kontroverze. Poslední ženou, s níž randil, byla advokátka Joelle Rich. Vypadá to však, že už je hollywoodský herec, který dnes slaví šedesáté narozeniny, opět single, jak informoval web Page Six.

Winona Ryder

Byla to láska jako trám. Když se herec Johnny Depp poznal s mladičkou Winonou Ryder na filmové premiéře v hale newyorského divadla, okamžitě mezi nimi přeskočila jiskra a pět měsíců poté se zasnoubili. Jejich vztah trval od roku 1989 do roku 1993. Herec v pozdějších rozhovorech přiznal, že se tento vztah nepodobal ničemu, co kdy předtím zažil.

Na důkaz lásky k Winoně si dokonce nechal udělat tetování ‚Winona navždy‘. Winona se nikdy netajila tím, že byl herec její velkou láskou a zároveň první muž, kterého kdy políbila a s nímž měla vztah. Pár se ale nakonec rozešel, dílem i kvůli mediální smršti, která se kolem nich neustále objevovala. Tetování si Johnny nechal změnit na ‚Vino Forever‘ (Víno navždy, pozn. red.).

Kate Moss

Když se řeknou devadesátá léta, většina lidí si vybaví jako "ikonický" pár té doby právě herce Johnnyho Deppa a supermodelku Kate Moss. Seznámili se v restauraci v roce 1994 přes společného známého George Campbella, který tehdy dělal sloupkaře ve Vogue. Kate bylo v době jejich seznámení teprve dvacet, Johnny byl o jedenáct let starší a prožili velmi vášnivý románek.

Kromě toho spolu nafotili množství snímků, z nichž většina byla na svou dobu vskutku skandální. Fotografka Annie Leibovitz je například vyfotila, jak spolu leží na posteli, zatímco Kate byla zcela nahá a Johnny jí ležel na trupu, jak je vidět na webu Hauser & Wirth. Pár se nakonec rozešel v roce 1997 a Depp přiznal, že za rozpad vztahu mohl převážně on, protože jí nevěnoval dostatečnou pozornost.

Vanessa Paradis

Nejdelší a asi nejzapamatovatelnější vztah prožil Depp s francouzskou zpěvačkou a herečkou Vanessou Paradis. Žil s ní od roku 1998 dlouhých čtrnáct let, ale nikdy se nevzali. Z jejich vztahu vzešly dvě děti: dcera Lily-Rose Depp a syn Jack Depp. Potkali se v Paříži, když Johnny natáčel film režiséra Romana Polanského s názvem Devátá brána. Když prý poprvé spatřil Vanessu, byl úplně ztracený. Jejich vztah se definitivně rozpadl v roce 2012.

Dcera Lily-Rose Depp mimochodem začíná kráčet ve stopách svých rodičů. V roce 2023 se stala hlavní hvězdou seriálu Idol z produkce HBO, kde hraje vycházející popovou hvězdu.

Amber Heard

S mladičkou herečkou Amber Heard se seznámil při natáčení filmu Rumový deník. Zpočátku vypadal jejich vztah idylicky, ale vše se začalo rozpadat ve chvíli, kdy ho Amber nařkla z domácího násilí. Podle jejích slov byl alkoholik, on zase tvrdil, že mu schovávala léky a mlátila ho.

Soud byl velmi mediálně sledovaný a herci se v něm slovně napadali navzájem. Vleklý soudní proces nakonec vyhrál Depp. Od té doby, co ho očistili, má novou spolupráci s Diorem a natočil snímek Jeanne du Barry – Králova milenka, který byl nedávno představen na filmovém festivalu v Cannes.

Joelle Rich

Po náročném soudním procesu se začalo spekulovat, že má Johnny Depp vztah s advokátkou Joelle Rich. V září tuto informaci potvrdil webu People tajný zdroj. „Chodí spolu, ale není to vážné,“ nechal se slyšet. O dva měsíce později však vyšlo najevo, že se dvojice rozešla, jak napsal Page Six. Od té doby se Depp primárně soustředí na svou práci a zdá se, že je single.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy