Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Životní cesta VyVolené Veroniky Fasterové: Nejdříve erotika, pak svatba a dítě

Zdroj: archiv
+ Dalších 22 fotografií
vyvolení
Neřadila se k nejmoudřejším, ale rozhodně k nejhezčím... Řeč je o účastnici reality show VyVolení Veronice Fasterové, která v úterý slaví 32. narozeniny. Její roztomilý kukuč zaujal i VyVoleného Dana, se kterým to dala na čas dohromady ještě ve vile hříchů. A kromě účasti ve šmírovací soutěži pohlednou blondýnu proslavilo pár videí pro dospělé, které měly rozhodně náboj. Dnes se Veronika živí jako fotomodelka...

Pokud se říká, že v jednoduchosti je krása, tak v době, kdy Veronika soutěžila o miliony ve VyVolených, to u ní platilo dvojnásobně. Ve vile to dala dohromady s boxerem Danem. Následně se k Danovi nastěhovala a jejich vztah o pár měsíců později skončil. Psalo se dokonce i tom, že to byl velmi dynamický vztah, kde občas padla nějaká ta facka.

Veroniku celý život provázela kariéra fotomodelky, krátce i herečky hanbatých snímků. Veronika se věnovala modelingu už od svých 15 let, kdy nafotila svojí první sérii fotek pro časopis Bravo Girl, později sérii fotek jako dívka měsíce Maximu 2007 a další. Jako modelka a playmate se ostatně prezentovala donedávna. Jenže pak přišla velká změna. V únoru roku 2017 se zasnoubila s přítelem. A v říjnu 2017 se vdala na Maledivách, kdy přijala manželovo příjmení Frierson. Následně otěhotněla a v červenci 2018 porodila chlapečka, který dostal jméno Nikolas. „Dal jsem trošku své mamince zabrat, jelikož jsem pořádný kus chlapa… Náš zázrak je na světě… Náš miláček Nikolas,“ okomentovala snímek krátce po porodu Veronika, ze které se stala pyšná maminka.

A jak dnes žije? Podívejte se na snímky v galerii. O Veronice se dá rozhodně říct, že i když nezvítězila ve vile VyVolených, nakonec to vyhrála v životě.

Mohlo by vás zajímat

Další články