Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Životem mu prošla spousta žen: Jim Carrey si užívá každou chvíli samoty

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
samotář
Postelí i životem oblíbeného herce Jima Carreyho (57) za jeho život prošla spousta žen. Ačkoliv je momentálně ve spokojeném vztahu, uznal, že si rád užívá chvíle o samotě. Když zrovna není se svou přítelkyní nebo nemá pracovní povinnosti, izoluje se od světa a tráví čas jen sám se sebou.

V rozhovoru pro magazín Radio Times Jim Carrey před časem přiznal, že samota, která je pro některé velmi obtížná, mu dělá dobře. Trávit čas se sebou samotným slavného herce baví a přesně ví, jak se zabavit. Rád byl izolovaný od světa v minulosti a nejinak tomu je i teď, když má přítelkyni. Ta zkrátka musela pochopit, že ne všechny volné chvíle bude její partner trávit s ní.

„Dalo by se říct, že v soukromém životě se izoluji. Trávím spoustu času sám o samotě a vyhovuje mi to. Možná se to lidem může zdát divné, ale já si to užívám,“ řekl herec v rozhovoru. „Rád si čtu, maluji obrazy a pracuji na svých sochách,“ dodal všestranný umělec.

Milostný život Jima Carreyho nebyl nikdy příliš veselý, jeho první ženou byla Melissa Womer, s níž má své jediné dítě. Krátkodobější vztahy pak prožil s Lauren Holly, Renée Zellweger či Jenny McCarthy. Nejsmutnější konec vztahu zažil v roce 2015. Tehdy zemřela Cathriona White, s níž tou dobou randil 3 roky. Umělecká maskérka byla nalezena mrtvá ve svém domě, příčinou smrti bylo předávkování drogami.

Mohlo by vás zajímat

Další články