Karel Gott si na nezájem žen skutečně nemohl stěžovat. Mnohé ze svých lásek a románků se snažil utajit a jen málokterý z nich v Mistrově srdci zanechal hlubokou stopu.

Jednou z Gottových lásek byla herečka Evelyna Steimarová, kterou jste mohli vidět například ve snímku Tajemství hradu v Karpatech. S ní se seznámil ve třiadvaceti letech během studií zpěvu na pražské konzervatoři. Během roku, který spolu prožili, Gott Evelynu údajně rozmazloval různými dárky a překvapeními.

Antonií Zacpalovou se Mistr seznámil poté, co účinkovala v jeho hitu Lady Carneval. Nabídl jí odvoz z Kavčích hor k ní do bytu. Během jízdy ale údajně změnil názor a oba skončili u něj doma. Po devíti měsících Antonie Gottovi náhle oznámila, že mají dceru Dominiku.

Jenou z nejsmyslnějších žen ve zpěvákově životě byla Jitka Svobodová. Krásnou brunetku potkal v baru, kde mu okamžitě učarovala. Jejich poměr trval téměř pět let a Mistrovi dokonce pomohl ve vyvrácení spekulací o jeho údajné homosexualitě. Nechali se spolu vyfotit téměř nazí a bylo po pomluvách. Když se ale Jitka dozvěděla o Karlově druhé dceři Lucii, vztah ukončila.

Když zpěvák chodil se Svobodovou, poznal Ivetu Kolářovou. Té se prý již v deseti letech zdálo, že bude mít s Gottem dítě. Sen se jí nakonec splnil a narodila se jim dcera Lucie. Matku svého druhého potomka zpěvák zaopatřil – pořídil jí byt na Vinohradech, koupil jí auto a také jí pomohl finančně.

Martinu Zbořilovou, manželku režiséra Miloše Formana, poznal Gott jako mladou studentku gymnázia. Jejich vztah trval poměrně dlouho, ale skončil tehdy, když Martina zpěvákovi naznačila, že by s ním chtěla založit rodinu.

Zřejmě jedinou ženou, která dala Mistrovi košem, byla Manuela Pechová. Karel o ní nazpíval hit Kakaová. Snědá kráska mu ale prchla – odjela na dovolenou do Kanady a už se nevrátila.

Po Manuele se po Gottově boku začala objevovat spolupracovnice z jeho agentury GoJa, Ilona Hermová. Jejich vztah trval přibližně rok a Ilona se nechala slyšet, že zpěváka považovala spíše za kamaráda nežli za milence a životní lásku.

Slibně to prý vypadalo mezi Karlem a pohlednou blondýnkou Marikou Sörösovou, kterou poznal na koncertě v Berlíně. Marika byla ale velká žárlivka, a tak se s ní Gott rozešel. Tratná nezůstala, ze vztahu si odnesla automobil a vilu za Prahou.

Na dalším z německých koncertů se Mistr seznámil s tmavovláskou Taťánou Smutnou. I ta mu ale tropila žárlivé scény, a tak se s ní zpěvák rozloučil.

Ivanou Macháčkovou (42), která pracovala jako asistentka zahraničních herců, se pěvec seznámil na párty TýTý. Když ji požádal o telefonní číslo, dala mu schválně špatné. Osud je ale přeci jen svedl dohromady. Stalo se tak během volby Miss ČR v Ostravě. V roce 2006 se jim narodila první dcera Charlotte Ella, o dva roky později Nella Sofie. V tom samém roce se v Las Vegas stali manželi.