Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Životem dnešního oslavence, zbožňovaného Karla Gotta, prošly desítky žen: Které byly ty osudové?

Životem dnešního oslavence, zbožňovaného Karla Gotta, prošly desítky žen: Které byly ty osudové?
Zdroj: Profimedia.cz/Facebook/Manuela Pechova
+ Dalších 7 fotografií
Národem milovaný Karel Gott dnes sice slaví již 79. narozeniny, žádaný je ale téměř stejně jako před lety. Možná už není takovým idolem, pro mnoho fanynek ale svou jiskru neztratil. V dobách jeho největší slávy po něm toužily tisíce zástupkyň něžného pohlaví různých věkových kategorií, Mistr dal ale šanci jen několika z nich. Které ženy ve zpěvákově životě sehrály nejdůležitější roli?

Karel Gott si na nezájem žen skutečně nemohl stěžovat. Mnohé ze svých lásek a románků se snažil utajit a jen málokterý z nich v Mistrově srdci zanechal hlubokou stopu.

Jednou z Gottových lásek byla herečka Evelyna Steimarová, kterou jste mohli vidět například ve snímku Tajemství hradu v Karpatech. S ní se seznámil ve třiadvaceti letech během studií zpěvu na pražské konzervatoři. Během roku, který spolu prožili, Gott Evelynu údajně rozmazloval různými dárky a překvapeními.

S Antonií Zacpalovou se Mistr seznámil poté, co účinkovala v jeho hitu Lady Carneval. Nabídl jí odvoz z Kavčích hor k ní do bytu. Během jízdy ale údajně změnil názor a oba skončili u něj doma. Po devíti měsících Antonie Gottovi náhle oznámila, že mají dceru Dominiku

Jenou z nejsmyslnějších žen ve zpěvákově životě byla Jitka Svobodová Krásnou brunetku potkal v baru, kde mu okamžitě učarovala. Jejich poměr trval téměř pět let a Mistrovi dokonce pomohl ve vyvrácení spekulací o jeho údajné homosexualitě Nechali se spolu vyfotit téměř nazí a bylo po pomluvách. Když se ale Jitka dozvěděla o Karlově druhé dceři Lucii, vztah ukončila.

Když zpěvák chodil se Svobodovou, poznal Ivetu Kolářovou Té se prý již v deseti letech zdálo, že bude mít s Gottem dítě. Sen se jí nakonec splnil a narodila se jim dcera Lucie. Matku svého druhého potomka zpěvák zaopatřil - pořídil jí byt na Vinohradech, koupil jí auto a také jí pomohl finančně.

Martinu Zbořilovou, manželku režiséra Miloše Formana, poznal Gott jako mladou studentku gymnázia. Jejich vztah trval poměrně dlouho, ale skončil tehdy, když Martina zpěvákovi naznačila, že by s ním chtěla založit rodinu.

Zřejmě jedinou ženou, která dala Mistrovi košem, byla Manuela Pechová Karel o ní nazpíval hit Kakaová. Snědá kráska mu ale prchla - odjela na dovolenou do Kanady a už se nevrátila.

Po Manuele se po Gottově boku začala objevovat spolupracovnice z jeho agentury GoJa, Ilona Hermová Jejich vztah trval přibližně rok a Ilona se nechala slyšet, že zpěváka považovala spíše za kamaráda nežli za milence a životní lásku.

Slibně to prý vypadalo mezi Karlem a pohlednou blondýnkou Marikou Sörösovou, kterou poznal na koncertě v Berlíně. Marika byla ale velká žárlivka, a tak se s ní Gott rozešel. Tratná nezůstala, ze vztahu si odnesla automobil a vilu za Prahou.

Na dalším z německých koncertů se Mistr seznámil s tmavovláskou Taťánou Smutnou I ta mu ale tropila žárlivé scény, a tak se s ní zpěvák rozloučil.

S Ivanou Macháčkovou (42), která pracovala jako asistentka zahraničních herců, se pěvec seznámil na párty TýTý. Když ji požádal o telefonní číslo, dala mu schválně špatné. Osud je ale přeci jen svedl dohromady. Stalo se tak během volby Miss ČR v Ostravě. V roce 2006 se jim narodila první dcera Charlotte Ella, o dva roky později Nella Sofie. V tom samém roce se v Las Vegas stali manželi.

Bartošová brala úspěchy jako samozřejmost, svou slávu ale neustála, tvrdí její první manažer. Showbyznys ji semlel

Související články

Další články

Nejnovější kauzy