Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Život ve třech: Miss Daniela Zálešáková odletěla se snoubencem a milenkou na pohádkovou dovolenou

Daniela Zálešáková odletěla se snoubencem a přítelkyní na Kostariku.
Zdroj: Archiv Daniela Zálešáková
+ Dalších 9 fotografií
galerie
Modelka Daniela Zálešáková (21) se před časem svěřila o životě ve třech, a to se snoubencem Josefem (53), se kterým chce mít dítě, a s partnerkou Terezou. Pro redakci eXtra.cz o bisexualitě otevřeně promluvila a rozhodně to není téma, které by mělo být v dnešní době tabu. Dokonce jej pečlivě studuje na pohádkové dovolené na Kostarice, kam vyrazila s oběma partnery.

Půvabná modelka Daniela Zálešáková šla s kůží na trh. V roce 2017 se účastnila Miss Czech Republic, kde se umístila jako 2. vicemiss a od té doby se jí velmi daří, a to nejen pracovně, ale také v lásce.

Láska nezná hranice

S o dvaatřicet let starším partnerem Josefem se zasnoubili a plánují spolu děti. Milostný život ale nesdílí pouze ve dvou, nýbrž ve třech. Společnost jim dělá i Danielina přítelkyně Tereza. "Pepa je můj snoubenec a budoucí otec mých dětí, kterého miluji, ne mojí přítelkyně. Samozřejmě ji má rád, bez vzájemné náklonnosti by to fungovat nemohlo. Mé city k Terezce jsou více než přátelské a myslím si, že je mezi námi více takových žen, které nacházejí zalíbení v druhých ženách," vysvětlila v rozhovoru pro eXtra.cz Daniela, které se mnoho žen svěřuje se stejnou "problematikou".

Pohádková dovolená

Společně se rozhodli vyrazit na exotickou dovolenou na Kostariku, odkud posílají slunné a zamilované pozdravy do chmurného Česka. "Z tohoto ráje se nám vůbec nechce, takže ještě dlouhou dobu se nevrátíme do toho šílenství v ČR. Myslete pozitivně, soustřeďte se na krásné věci, nacházejte je v maličkostech. Posíláme pozitivní vibes a sluníčko do ČR, snad aspoň trochu projde přes ta neustálá mračna," vzkázala na sociálních sítích.

Slečna, co leze po čtyřech a štěká jako pejsek: Kafuu prozradila, jak tento virální trhák vznikal

Související články

Další články

Nejnovější kauzy