Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Život v luxusu si můžou dovolit: Snoubenka vdovce Koláře pochází ze zámožné rodiny

Kolářova snoubenka si žije na vysoké noze.
Zdroj: Archiv Sáry Stopkové
+ Dalších 7 fotografií
přepych
Ikona plzeňského fotbalu Daniel Kolář (34), který přišel o svou první manželku Terezu, se bude co nevidět podruhé ženit. Jeho vyvolenou se stala mladičká inženýrka Sára Stopková. Ta kromě toho, že je velmi krásná, pochází i ze zámožné rodiny, která vlastní známou nábytkářskou společnost.

Sára Stopková, jak už jméno napovídá, pochází z rodiny, která se už 30 let specializuje na zařizování interiérů. Rodinná firma Stopka má v Čechách dlouholetou tradici a už pohled na její logo si člověk spojí s luxusem a kvalitou.

Život v luxusu

Brunetka Sára, která po smrti manželky Kolářovi učarovala, tedy nebude mít o zázemí nouzi. Ze sociální sítě, kde budoucí nevěsta sdílí především fotky z dovolených a různých zážitků, je vidět, že je tzv. za vodou. Luxusní dovolené, drahé oblečení i kabelky, to všechno si může mladá inženýrka dovolit.

Daniel Kolář, který loni ukončil svou fotbalovou kariéru, se aktuálně živí jako sportovní manažer mládeže. Za svou bohatou fotbalovou kariéru si ale také přišel jistě na pořádný balík... Tento páreček si proto život na vysoké noze může dovolit.

Manželku mu vzala rakovina

Prvního května oznámila Sára prostřednictvím Instagramu, že se s "Koldou" zasnoubili. Žádost o ruku přišla ale už o dva měsíce dříve, a to jak jinak než na romantické dovolené na Zanzibaru. Pro Koláře to jsou už druhé zásnuby v jeho životě. V roce 2014 si krátce před její smrtí vzal svou první ženu Terezu za manželku. Daniel a Tereza spolu chodili dlouhých dvanáct let. Jejich lásku přeťala až Terezina rakovina plic, které ve třiceti letech podlehla.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy