Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Život tchyně šéfa F1 je v ohrožení: V Brazílii ji unesli a za její vydání požadují miliardu korun!

Bernie je v šoku.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
Velmi těžké chvíle teď prožívá rodina šéfa F1 Bernieho Ecclestona. Jeho tchyni totiž unesli. Stalo se to v Brazílii. Únosci jsou s rodinou v kontaktu a mají v plánu ženu vydat, má to ale jeden háček. Požadují totiž výkupné ve výši takřka jedné miliardy korun!

Šokující zpráva přišla z brazilského Sao Paula. Život tchyně šéfa F1 je totiž ve velkém ohrožení. V pátek byla unesena, a pokud se má vrátit zpátky domů, tak ne zadarmo. Bernieho Ecclestona to bude stát miliardu korun.

Únosci nejspíše moc dobře vědí, jakým kapitálem hlava formule disponuje. Protože takové výkupné je zřejmě nejvyšším v historii země. K únosu se zatím Bernie ani brazilská policie nevyjádřili. Pokud by se Ecclestone rozhodl platit, pak by přišel zhruba o setinu svého banku. Magazín Veja informuje, že kriminálníci chtějí peníze rozdělit do čtyř pytlů.

V poslední době přitom podobných trestných činů v jihoamerické zemi ubylo. Pokud k nim navíc v minulosti došlo, většinou únosci žádali jako výkupné stovky dolarů. Nyní je ale v Brazílii na vše vytvořena speciální policejní jednotka a díky tomu podobné činy takřka vymizely.

Související články

Další články