Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Život se s Lucií z Výměny manželek nemazlí: Ostuda v show, rodina před soudem a zákeřná rakovina

Lucie a Michal jsou spolu šťastni.
Zdroj: Se souhlasem Lucie Navrátilové
Předchozí Další
výměna manželek

Díl Výměny manželek, ve kterém se objevila Lucie Navrátilová, vstoupil do dějin této reality show. Bohužel pro Lucii ne zrovna v dobrém slova smyslu. Od odvysílání dílu Lucie s partnerem Michalem zažívají doslova peklo. Útoky lidí na sociálních sítích neberou konce, rodina skončila kvůli dohledu před soudem a Lucii diagnostikovali rakovinu. 

S odstupem času Lucie Navrátilová lituje toho, že se rozhodla jít se svou rodinou do reality show Výměna manželek.

"Kdybych se měla znova rozhodovat, nikdy bych do toho nešla. Ty peníze za to vůbec nestály. Byla to chyba," řekla v nedávném rozhovoru Lucie eXtra.cz.

Lucie a její partner Michal zažívají prakticky každý den na sociálních sítích šikanu. Maminka osmi dětí přiznává, že si může sama za to, že do show šla, ale všechno by mělo mít nějaké hranice.

"Úplně cizí lidé nás soudí, nadávají nám, je to strašné. Přála bych si, aby nás už nechali konečně být," řekla Lucie eXtra.cz.

Smutným tónem Lucie pokračuje s tím, že se lidem opravdu podařilo jim uškodit a její rodina půjde před soud.

"Lidem se skutečně podařilo, aby naše rodina skončila pod soudním dohledem. Soud je ale nyní odročen na září kvůli nedostatku důkazů," pokračuje.

"Teď zrovna trávíme výlety v lese na borůvkách a houbách. Jezdíme na výlet přes Člověka v tísni a snažíme se, aby děti nestrádaly," podotýká s tím, že se dětem snaží skutečně věnovat, aby nestrádaly.

Lucie z Výměny manželek: Mám rakovinu děložního čípku

Aby toho nebylo málo, tak si nedávno Lucie vyslechla krutý ortel Lékařů. "Čekám na výsledky cytologie, ale jsem připravena bojovat a chci tady být pro své děti," snaží se brát nemoc statečně Lucie.

Zatím je ale s nemocí úplně na začátku a je obtížné dělat jakékoliv závěry. "Mám mít nádor na děložním čípku," řekla Lucie eXtra.cz.

Lucie jistě v mnoha věcech pochybila a ne vždy se zachovala úplně správně. Na druhou stranu je to stále matka spousty malých dětí, které ji potřebují.

Osud se s Lucií příliš nemazlí a nyní ji čeká velmi náročné období, které by chtěla zvládnout, přežít a být tady pro své děti. Tajně doufá, že humbuk kolem ní brzy utichne a lidé si konečně dají pokoj.


Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy