Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Život se jí brzy změní! Sandra Parmová se bude vdávat...

Zdroj: Calvin Klein
+ Další fotografie
Na představení novinek švýcarských hodinek a šperků jsme potkali krásnou moderátorku Sandu Parmovou, která se netajila velkým překvapením - bude se vdávat! .

Na akci Calvin Klein hodinek a šperků se objevila také herečka Lucie Zedníčková se svou dcerou Amelií Pokornou nebo jejich dlouholetá kamarádka Šárka Grossová s Natálií Grossovou. „Dlouho jsme se neviděli, asi tak den,“ vtipkovala sympatická Lucie Zedníčková. Amelie s Natálkou si hned doslova skočily do náručí, jakou měly radost, že se vidí. Natálii Grosovou čeká pracovní léto. „Zkouším nový muzikál Čarodějka, je to hodně o hraní a je tam i těžký zpěv, takže cvičím co to jde, moc se na to těším, sešli jsme se tam zase skvělá parta lidí,“ svěřila Natálie Grosová. „Pak přes léto doufám, pojedeme někam načerpat nové síly. A ráda bych se věnovala také své vlastní tvorbě. Připravuji nový singl,“ dodává talentovaná zpěvačka.

Akci moderovala krásná Sandra Parmová, tvář zpravodajství televize Prima. „V srpnu se budu vdávat,“ prozradila půvabná moderátorka. „Pokukuji zde, jaké šperky by se mi hodily ke svatebním šatům,“ říká Parmová.

Amelie Pokorná se nedávno vrátila z Budapeště, kde strávila víkend se svou maminkou Lucií Zedníčkovou. Kromě lázní navštívily také Snow Show Slávy Polunina, který zde bude vystupovat na jaře příštího roku. „Z klaunů jsem měla vždy respekt, ale tenhle je sympatickej. Show jsem si užila, hlavně mě bavilo házení míčů v publiku, mělo to hezkou atmosféru. Amelie má doma z tančení asi 120 medialí, což nám prozradila nedávno na insportline Prima runu v pražské Stromovce. Medaili za běh si k nim sice nepřidala, ale neodradil ji ani déšť. „Strašně bych se chtěla věnovat muzikálu, kde bych mohla spojit tanec, zpěv i hraní,“ prozradila nám své přání Amelie. A jak je na tom s časem? „Snažím se chodit všude a čas, a myslím, že se mi to i daří. Nepamatuji si, kdy bych kam přišla pozdě,“ směje se Amelie.

Související články

Další články