Giorgii trápí lupénka už od třinácti let. Dříve se za ni styděla a nechtěla svoje červené flíčky nikomu ukazovat. Měla je až na 97 procentech těla. Nikdy by ji nenapadlo, že ji nakonec bude její tělo živit. "Nejdříve se objevily malé červené flíčky na kotnících. Bylo mi v té době třináct let a zemřel mi otec. Prožívala jsem velmi těžké období. A ten obrovský stres zřejmě nemoc vyvolal. Celý svět se mi rozpadl,“ prozradila Giorgia v rozhovoru pro britský server Daily Mail.

Lidé se jí za lupénku posmívali, nosila roláky a dlouhé rukávy, aby nic nebylo vidět. Bylo jí to líto a styděla se za to. „Lidi se na mě dívali a štítili se mě, protože si mysleli, že mám nějakou nakažlivou nemoc. A to si hodně lidí myslí i dnes, protože se o této nemoci ví hodně málo. A já bych chtěla, aby se to změnilo,“ řekla Giorgia.

Na svoji nemoc vyzkoušela už několik různých krémů, ale žádný jí nepomohl. Lékaři se pro ni vhodný lék snaží najít už 12 let. „Teď už nebojuji, jsem s tím smířená a jsem konečně šťastná. Už se nestydím a chci jen pomoct ostatním lidem se stejným problémem,“ řekla. Rozhodla se, že ze svého mindráku udělá přednost. A povedlo se! Začala svoje tělo fotit odhalené, aby všichni viděli, jak lupénka vypadá. Navíc si jí díky tomu všimly módní značky a Giorgia se živí jako modelka. A to by ji ve třinácti letech ani nenapadlo.