Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Život rajdy z Prostřena Mii Nelson: Útěk do zahraničí a litry alkoholu. Co se s ní děje?

Mia Nelson si řádně užívá života!
Zdroj: instagram
+ Dalších 31 fotografií
Mia Nelson je ostravská holka, která se rozhodla, že bude slavná. Zvolila ale velmi zvláštní cestu. Přihlásila se do Prostřena, kde si nadělala maximálně ostudu. Slibovala velké věci a těšila se, až se z ní stane pravá celebrita. K tomu ale nejspíše nikdy nedojde. Mia utekla z Česka za hranice, kde paří jako o život.

Mia Nelson je potetovaná ostravská kráska, která se proslavila v show Prostřeno. Pravidelní diváci ji budou mít jistě v živé paměti, protože na sebe upozornila nejenom svým velmi originálním vzhledem, ale také tím, že nezvládla uvařit absolutně nic.

Už v Prostřenu šlo na černovlasé majitelce silikonového poprsí poznat, že má k alkoholu hodně blízko. Se svou kamarádkou Žanetou to po celý týden hodně rozjížděly a někteří soutěžící Miu podezřívali z toho, že neuvařila nic právě proto, že si předchozí večer dala o pár skleniček vína navíc.

Mia si užila svých pět minut slávy a pak se raději stáhla do ústraní. Sice slibovala, že se z Ostravy přestěhuje do Prahy a bude z ní pravá celebrita. V současné době to ale vypadá tak, že si hvězdička sbalila své věci a odcestovala do zahraničí.

Z jejích sociálních sítí je patrné, že si u našich sousedů pořádně užívá. Divoké večírky, plno alkoholu a odvážné kostýmky nejsou výjimkou. Zodpovědnost jí nejspíše nic moc neříká a otázkou zůstává, čím se vlastně Mia živí a jak dlouho jí tenhle styl života bude ještě vyhovovat.

Související články

Další články