Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Život naruby! Marian (46) z Výměny přiznal, že mu Iva (18) provedla hroznou věc

Marian je na svou dceru Dominiku pyšný...
Zdroj: archiv
+ Dalších 6 fotografií
výměna manželek
Tak tohle nečekal... S nadsázkou řečeno legendární postava z kontroverzního dílu Výměny manželek Marian (46) nemá v posledních dnech na růžích ustláno. A to doslova. Manžel mladé Ivy (18) netušil, že po porodu druhé dcery Anetky se z něj stane pořádný podpantoflák, na němž bude ležet celé rodinné břemeno.

Jestli byl Marian doposud vůdcem rodinného klanu, s porodem druhé dcery se vše změnilo. "Chodím do práce, řeším všechno. Budeme se teď stěhovat a před manželkou nesmím moc s médii mluvit," přiznal muž, který netušil, že mu Iva dá takhle brzy nůž na krk a bude vše po jejím.

Jeho slova jsou skutečná. Během hovoru s redaktorem se totiž mobilu zmocnila jeho manželka, která do telefonu předvedla pořádný uragán. Marian se tak dostal v celku brzy do kouta, ale je si moc dobře vědom, že jeho manželka vychovává dvě dcery a pokud by se nedej bože rozešli, k milovaným dětem se kvůli nedostatku času bude dostávat jen těžko.

Marian tak moc dobře ví, že se svatbou zasel vítr a teď sklízí pořádnou bouři. Nicméně moc dobře ví i to, že občasné scénky mladé Ivy jsou méně podstatné, než kompletní rodina, pro kterou žije...

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy