Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Život jako v pohádce: Andrea Verešová se pochlubila královským ubytováním v Dubaji

Andrea Verešová v Dubaji.
Zdroj: Se souhlasem A. Verešové
+ Dalších 5 fotografií
galerie
Půvabná modelka Andrea Verešová se rozhodla vyrazit s manželem Danielem Volopichem a jejich dvěma dětmi koncem roku do slunné Dubaje, odkud se zatím do Česka nemají v plánu vracet. Ze Spojených arabských emirátů posílá Andrea nejen snímky rodinných momentů, ale také se pochlubila, jaký pohádkový luxus si dopřává.

Andrea Verešová (40) patří mezi ženy mnoha tváří, s manželem Danielem Volopichem má dvě krásné děti, je to úspěšná modelka a podnikatelka, která navíc pomáhá v rámci svého Nadačního fondu Andrey Verešové ostatním dětem.

Život v Dubaji

V prosinci minulého roku frnkla s celou rodinou do slunné Dubaje, kde si svůj pobyt užívají až dodnes tak, jak to pandemické zákony dovolují. Na svých sociálních sítích se chlubí zážitky ze života v Dubaji, kdy musí fungovat i jako maminka dvou dětí a dělá s nimi povinnosti do školy, které musí splňovat.

Andrea s Danielem měli i tu čest se podílet na Czech Business Council, což je sdružení českých podnikatelů sídlících ve Spojených arabských emirátech, kam byli pozváni.

Jako v pohádce

V den Mezinárodního dne žen se Andrea svým fanoušků rozhodla ukázat, v jakém nádherném ubytování tráví noc. A to konkrétně v pětihvězdičkovém hotelu The Ritz - Carlton Ras Al Khaimah, kde vyjde noc na dvacet tisíc korun.

Na své fanoušky nezapomněla a alespoň pomocí sociálních sítích je po krásném hotelu provedla. "Jsem věčná za každou chvíli, za každé ráno, za každé přátelství, rodinu a za každý sen, který se stane skutečností," napsala Andrea k jednomu ze snímků.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy