Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Život hvězd z Pobřežní hlídky po 30 letech: Radikální proměny, problémy s drogami a anorexie

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 19 fotografií
životní osudy
Pobřežní hlídka je kultovní americký seriál, který se natáčel od roku 1989 do r. 2001. Všichni si moc dobře pamatujeme hlavního hrdinu Davida Hasselhoffa (67), který se neohroženě vrhal do vln rozbouřeného moře, aby zachránil většinou tonoucí krásky. V tomhle legendárním seriálu si přišli na své samozřejmě i pánové. Pamela Andreson (52) byla snem nejednoho muže a seriál z ní udělal sexsymbol devadesátek. Pamatujete si ale i na ostatní herce? Jak dnes vypadají?

Na začátku roku 2000 spousta z nás doslova hltala americký seriál Pobřežní hlídka. Neohrožená parta záchranářů, kteří se ničeho nebáli a po jejich boku vždy stály půvabné, ale dravé záchranářky, ze kterých nejvíce vyčnívala C. J. Parker.

O třicet let později stále ještě jméno Pamela Anderson (52) neupadlo v zapomnění a Pam na dvaapadesát let vypadá vskutku perfektně. To samé se dá ale tvrdit o jejím seriálovém kolegovi. David Hasselhoff byl z celé party nejstarší a dnes mu je sedmašedesát let, ale pověstný šarm neztratil.

Další ze známé party byla nádherná Erika Eleniak, která je známá rolí záchranářky Shauny McClain. Půvabné blondýnce je nyní devětačtyřicet let a i přesto, že zažila ve svém životě spoustu kotrmelců, tak vypadá moc dobře.

Herečka si prošla poruchou příjmu potravy a váha jí dělala problémy celý život. Pro poruchu příjmu potravy dospěla do stavu podváhy a byla také hospitalizována pro předávkování laxativy. Když zvládla poruchu příjmu potravy, začala naopak trpět nadváhou.

Jméno Jeremy Jackson patrně nikomu nic neřekne, až teprve svitne, když se k tomu přidá fakt, že v Pobřežní hlídce začínal jako mladý kluk a proslavil se rolí Hobieho Buchannona. Jenomže jak už to s mladými hvězdami bývá, neunesl slávu a propadl drogám.

Kvůli drogám a alkoholu musel seriál opustit a jednu chvíli to s ním opravdu nebylo dobré. Vyzkoušel toho více než dost, a to od steroidů až po amfetaminy. Drogovou závislost přiznal v roce 2000 a po osmi letech v roce 2008 se z ní díky reality show dostal. Nyní sice hraje občas v béčkových snímcích, ale život si dal do pořádku. Do galerie se můžete podívat na další osudy herců z Pobřežní hlídky a jak vypadají dnes.

Související články

Další články