Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Život Honzy Musila: Bojoval o život, opustil manželku a dvakrát se oženil s mužem!

Zdroj: Facebook
+ Dalších 16 fotografií
ŽIVOT PLNÝ PROBLÉMŮ
Jestli se dá o dosavadních 51 letech bytí Honzy Musila něco stručně napsat, tak asi to, že rozhodně nebyly nijak nudné. Moderátor toho prožil tolik, kolik jiní za několik životů. Věčně usměvavý chlapík, který prodělal úraz, po němž se modlí, aby znovu mohl chodit, už na tom jednou byl se zdravím na štíru.

Honza se vyučil kuchařem-číšníkem, odmala ale bylo jasné, že ho baví komunikovat s lidmi. Začínal v kabelovkách v Havířově a Ostravě, od roku 1996 pak působil na Nově, kde se objevoval ve Snídani, později i v talk show Áčko a v Kolotoči. Právě tehdy mu začínalo být nevolno. Po pár měsících různých vyšetření mu doktoři v Brně diagnostikovali rakovinu lymfatických uzlin.

„V tříslech lymfom začal bujet a později se metastázy rozšířily po celém lymfatickém systému. Nastoupil jsem na chemoterapii. Jenže do toho už jsem pracoval v televizi. Všichni tam to věděli a drželi jazyk za zuby. Nevyhodili mě. Já tu práci potřeboval, abych na to nemyslel. Blbě to se mnou vypadalo až na přelomu tisíciletí. Hodně jsem zhubnul a bylo na mně znát, co už mám za sebou,“ řekl nedávno iDnes Musil. V době nemoci měl dokonce jen 58 kilogramů.

„Po druhé chemoterapii se to spravilo, udržovali mě jen léky, ale pak to znovu propuklo ve velkém. A přidala se leukémie. Poslední chemoterapii, která konečně uspěla, jsem absolvoval v Austrálii,“ vysvětloval s tím, že léčba v cizině ho vyšla na statisíce, které splácel ještě po letech.

Boj zatím vyhrál

Teprve až na přelomu tisíciletí, po čtyřech letech, pro něj měli lékaři radostnou zprávu o tom, že nad nemocí zatím vyhrál. V té době už byl na Primě, kde moderoval Saunu. A právě tam udělal tehdy nevídanou věc: veřejně přiznal, že je na muže, což tehdy byla nevídaná věc. Dodal odvahu dalším mužům a ženám, aby přiznali, že chovají city ke stejnému pohlaví.

V roce 2003 opustil obrazovku, vrátil se o šest let později s neúspěšnou reality show Dům snů. V roce 2011 se objevil v ranním vysílání České televize, posledních pár let kraluje jako moderátor a šéfdramaturg na Barrandově.

I co se týče partnerských vztahů to měl divoké. S manželkou Ivetou se bral ještě před osmnáctými narozeninami, ke svatbě museli oba dostat povolení úřadů. Po narození Lucie (33) už věděl, že je na kluky, jeho žena to akceptovala, ale přála si ještě jedno dítě, a tak se v roce 1989 narodila Veronika. Krátce nato začal randit s muži. Jeho životem jich prošla řada, mediálně byli známí například Pepa, první registrovaný partner Jakub (2007-2012), Patrik Pumr, Stefan nebo současný mladý „manžel“ Jakub Bialý

V dubnu 2018 řešil osobní tragédii, protože mu zemřela kamarádka, kterou nazýval sestrou O půl roku později přišlo vlastní zdravotní neštěstí.

Těšit ho může fakt, že je šťastným dědečkem, momentálně ale bohužel musí řešit jiné věci než svou netradiční rodinu. Všichni včetně exmanželky, s kterou má dodnes fantastické vztahy, mu přejí, aby se i po úrazu ze všeho dostal a zase mu bylo fajn!

Co všechno víme o drsném pádu moderátora Honzy Musila

Související články

Další články