Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Život A.N.D.U.L.Y je jako jízda na horské dráze: Rozvod, těhotenství, nevěra a myšlenky na potrat

Život A.N.D.U.L.Y je jako jízda na horské dráze: Rozvod, těhotenství, nevěra a myšlenky na potrat
Zdroj: profimedia
život

Influencerka A.N.D.U.L.A, vlastním jménem Aneta Chovanová, má život skutečně jako na horské dráze. V současné době to vypadá, že je všechno zalité sluncem. Aneta se zpátky vrátila k nevěrníkovi Františkovi, dala mu druhou šanci a společně se snaží vychovávat jako rodina syna Patrika. Vždy tomu ale tak nebylo...

Influencerka A.N.D.U.L.A to nemá v životě rozhodně jednoduché, ač to nejdříve vypadalo jako dokonalá pohádka. Aneta Chovanová se před lety zamilovala do podnikatele Petra Mikšíčka, aby sedm měsíců po svatbě zjistila, že to byla velká životní chyba.

V lednu 2018 oznámila rozvod a v únoru se už netajila novým přítelem Františkem, se kterým momentálně vychovává rozkošného syna Patrika.

A.N.D.U.L.A se do Františka Doležala bláznivě zamilovala a byla schopna kvůli němu překopat celý svůj život. Věřila totiž, že tohle je ta pravá láska na celý život.

S Františkem následně otěhotněla a vše vypadalo jako zalité sluncem. Bohužel přišla rána, kterou influencerka absolutně nečekala. Andula zjistila, že je těhotná naprosto nečekaně. Jenomže záhy nato také přišla na partnerovu nevěru.

"Já se s Františkem rozešla z následujících důvodů. Nezájem. Ignorace. Žádný zázemí. Na mém názoru nezáleželo. Tohle (údajné nevěry) byla třešnička na dortu. Je to dva dny stará záležitost. Úžasný. Přemejšlela jsem, že skočím z mostu," svěřila se tehdy na sociálních sítích.

A.N.D.U.L.A: Rozchod, myšlenky na potrat a deprese

A.N.D.U.L.A se nikdy netajila tím, že po rozchodu s Františkem a nečekaném těhotenství to pro ni byly nejhorší chvíle života.

"Bylo to překvapení pro nás pro oba. Já navrhla potrat a on nechtěl. Přemlouval mě, že budeme krásná rodina," vzpomínala po rozchodu Andula.

"Desítky žen. Všichni se mi smáli. Nikdo mi nic neřekl. Přišel mi jeden anonym. Potřebovala jsem důkaz. On se mi vysmíval, že se nic nedozvím. Zapíral i ty zkurvený screeny, který jsem mu ukazovala," promluvila veřejně před pár lety o tom, jací chlapi dokážou být.

Andula si postupem času vše utřídila v hlavě a následně porodila nádherného chlapečka Patrika a celý svět se jí obrátil vzhůru nohama.
"Objevil ses v mém životě tou nejkrásnější náhodou. Žij dobře, buď laskavý k lidem a nedívej se na ně svrchu – nikdy nevíš, kdy se ocitneš po nimi. Neboj se zásadních rozhodnutí, ale raduj se z maličkostí. Miluj, buď milován, prožij si bolest i radost, pomáhej, když to tak budeš cítit, a pomoc příjmi, když to bude potřeba. Řiď se srdcem, ale nenech odejít rozum. Podepři slabé, následuj silné. Měj pevné hodnoty. Vnímej vnitřní krásu a tu povrchovou sleduj jen zpovzdálí. Nepodléhej mínění druhých, ale nech si poradit – ŽIJ! Budu ti tou nejlepší mámou, rádkyní i oporou, to přísahám," napsala dojemně.

Velký návrat a rodinná idylka

Po dvou letech se stalo něco, co snad nikdo z fanoušků neočekával. Andula dokázala odpustit nevěrníkovi Františkovi a vrátila se k němu.

"Třeba se to posere, dost pravděpodobně se to posere. Ale co. Nebudu mít výčitky, že jsem to nezkusila. Tak držte palce. Chci to s vámi sdílet. Chci si ulevit, chci být šťastná. A věřím, že kdo mě má rád, bude tu se mnou. V dobrém i zlém. A když to nezvládneme, tak vám to řeknu, protože i prohry jsou v životě důležité," napsala před časem.
V současné době působí jako velká a šťastná rodina. Andula by si po všech patáliích trochu klidu rozhodně zasloužila. Tak snad se František polepšil a bude se chovat jako zodpovědný otec od rodiny. Samotná Andula ale hned na začátku přiznala, že je možné, že rozhodnutí o návratu bude jednou litovat.
Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy