Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Živořící Kazma podruhé okradl dvojníka Jima Carreyho! Místo peněz osahávačka a daňový únik, který se Babišovi líbit nebude!

Kazma zvláštním způsobem vyplácí lidi, kteří pro něj pracují, a
ještě zvláštněji přistupuje k daním.
Zdroj: stream.cz, archiv, profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
"Dvojník," který málem donutil k rezignaci tým pořadatelů Českého lva, nevěří svým očím. Poté, co nedostal slíbený honorář od hybatele celé akce Kamila Bartoška alias Kazmy a šel s věcí do médií, nezinkasoval nakonec slíbenou sumu ani napodruhé. Kazma mu dal o deset tisíc méně a ještě přitom zřejmě obral stát.

Původně to vypadalo, že Kazma, který chystá o celé věci dokument, ve kterém prý všem ukáže, nakonec svůj závazek vůči Harimu Zinhasovičovi splní. Aby ne, když se dostalo ven, že dvojníka Jima Carreyho vzal na honoráři o pětadvacet tisíc, dostal údajně Kamil pořádný céres od produkční společnosti Milk & Honey Films za to, že dvojník popsal veřejně, jak s ním bylo zacházeno, a peníze vyplatil, o čemž jsme informovali.

Průběh schůzky, na které měl Kazma prosit dvojníka o diskrétnost, dlouze ho prohledávat a slibovat účast v show Jana Krause, byl však v několika detailech jiný. Bartošek totiž Zinhasovičovi nakonec podle všeho zaplatil o deset tisíc korun méně, než měl dvojník za jedenáctidenní natáčení včetně extempore v Rudolfinu vyinkasovat.

„Je to pravda, dostal jsem jen patnáct tisíc a nic nepodepsal,“ říká Zinhasovič, který byl k tvůrcům po celou dobu loajální a zmatenému Kazmovu týmu, který prý pracoval dost podivně, dokonce pomáhal s rekvizitami, kostýmy a produkcí, o čemž se rozhovořil v neuvěřitelném videu, které od té doby drtí internet.

Kazma si zjevně zahrává. Akce měla být dokonale utajena tak, aby mohl několik týdnů po Lvech vyrukovat s celým podvodem a dokumentem, který o tom natočil. Namísto toho obral svou hlavní hvězdu, které nejprve zkusil vyplatit jen dva tisíce a navíc s ní neměl podepsanou žádnou smlouvu, kterou mu Zinhasovič nepodepsal ani napodruhé, když se ukázalo, že z reakcí médií i koproducenta vystrašený Kazma mu vyplatí jen část.

Internetový moderátor a přestárlý rebel měl dále dvojníkovi tvrdit, že mu honorář vyplácí ze svého, protože agentura mu za porušení (nepodepsané) mlčenlivosti nechtěla dát nic. Namísto vyplacení celé částky jej měl dlouho prohledávat, chovat se hystericky a buď vyhrožovat, nebo dublérovi slibovat další projekty.

Zajímavé je, že honorář se rozhodl nezdanit, alespoň dvojník si nevzpomíná, že by podepisoval jakýkoli doklad, dle kterého peníze přebírá. Okrádat Andreje Babiše, potažmo stát, není žádná sranda, ale u Kazmy se zřejmě jedná o častější problém.

Během skandálu na něj prasklo vydírání maturantů, kterým měl moderovat ples a v den jeho pořádání (kdy zřejmě sháněl peníze pro dvojníka či peníze celkově) si podle ověřených zdrojů vynucoval na plesovém výboru dalších deset tisíc korun nad sjednaný honorář s tím, že jinak nepřijede.

Jedna ze tříd následně vyjádřila Kamilovi podporu, že byla s moderací spokojena, moderátor ale dodnes incident nevysvětlil s tím, že je proti němu eXtra zaujaté.

Kamilův spolupracovník z internetové televize Stream a dalších aktivit k tomu eXtra pod slibem anonymity v pondělí řekl: „Neskutečně ho vytočil váš článek o tom, že pokoutně jako začínající realiťák pronajímá v okrajových pražských částech garáže,“ což je ovšem aktivita, za kterou se Bartošek, odvádí-li z kšeftu daně, nemusí stydět.

Celá akce s „šokujícím“ dokumentem tak po samotném vrcholu působí dosti rozpačitě, nejen že je prozrazena valná část tajemství, ale dost nekompetentně působí i Bartošek jako producent.

S akcí mu krom lidí z agentury (produkční české pobočky Milk & Honey Films John Campbell byl podle všeho jedním z falešných manažerů Jima Carreyho, který obalamutil Českou filmovou a televizní asociaci) pomáhali dva kamarádi a bývalá přítelkyně a zaměstnankyně TV Prima Veronika Vojáčková, která to coby produkční celé party od dvojníka schytala asi nejvíc.

Bývalou těžce zkoušenou partnerku moderátora, které měl pět let z šestiletého vztahu zahýbat a poslední rok chodil k její hysterii s Kateřinou Kristelovou (35), nazval dvojník Carreyho „k*ndou a kr*vou“ poté, co mu na týden ztratila doklady. Ukázalo se, že ji Bartošek používal jen jako štít, se kterým si má dvojník po akci vyřídit honorář. Výše uvedený zdroj k tomu říká: „Ona pro něj udělá cokoli, roky mu slouží a on toho dost zneužívá a navíc je to zmatkář, takže jejich kooperace byla naprosto šílená, navíc on jí ani těm kamarádům snad ani neplatí a podle toho to vypadá.“

Vojáčková stejně jako Bartošek odmítají otázky ohledně neseriózního chování zodpovědět a dál prý připravují své dílo, ve kterém vyjde najevo, že na Lvech v Rudolfinu to nebyl Jim Carrey, ale jeho dvojník, u kterého je velká škoda, že v dokumentu nedostane prostor k ohlédnutí. Otázkou je, zda se uvedení dožije sám Kazma, jeho hlavní hvězda by mu totiž nejraději „dala granát“.

Související články

Další články