Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Kateřina Marie Fialová o partnerovi: Jel za mnou přes půl republiky, aby si to užil

Kateřina Marie Fialová s přítelem Liborem Matoušem
Zdroj: Instagram
+ Dalších 5 fotografií
EXTRA HOST
Je jako přívalová vlna, která vše, na co přijde, smete a obrátí vzhůru nohama. Hyperaktivní Kateřina Marie Fialová (22) z Tváře má v sobě nejen energie na rozdávání, ale i živočišnost, kterou přitahuje především mužské fanoušky. Podívejte se na video, v němž naprosto odzbrojujícím způsobem hovoří o intimních chvílích se svým partnerem, zpěvákem Liborem Matoušem.

V poslední době se zamilovaná dvojice kvůli pracovním povinnostem vůbec nevídá, což je pro Katku (22), ale nejen pro ni, doslova utrpením.

Chvilky něžností

„Už dva měsíce je to náročné. Pro někoho je to krátká doba, pro nás je to jak dva roky. On dělá muzikál v Bratislavě, já byla v Praze, jela jsem do Brna, a když jsem se vracela, on do Brna přijížděl. Takhle jsme se minuli, ale díky tomu, že má řidičák a miluje mě, tak za mnou třeba přijel ve dvě ráno do Prahy, tam se poňuňal, aby to nebylo sprostý, a odjel zase ráno,“ řekla s kouzelnými stydlivými rozpaky bezprostřední charismatická dívka.

V pořadu Extra Host, který citlivě moderuje Eva Decastelo (41), se mnoha směry talentovaná slečna rozpovídala nejen o svém klukovi, ale i o spoustě dalších věcí.

Tragédie

Za tragických okolností přišla o oba rodiče. Jak se s jejich předčasnou smrtí smířila? Proč odmítá falešnou skromnost? Co dostala od pánaboha? Proč období, kdy jí začala růst prsa, považuje za jedno z nejdrsnějších ve svém životě? Jakou úplnou náhodou se dostala do Tváře a Ordinace? Jaké bylo představovat tlustého tramvajáka? Proč o sobě říká, že je hysterka? Co ji na sobě samotné nejvíc vytáčí? Proč došlo i na pláč? A jak došlo k tomu, že nemluví se svou sestrou?

Na všechny tyto otázky moderátorce, která ví, na co se ptát, odpovídá zajímavá postavička českého showbyznysu.

Celý díl pořadu Extra Host si můžete pustit v neděli 10. listopadu v 19 hodin.

Další díly

Pusťte si i další již uveřejněné díly pořadu Extra Host:

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy