Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Živelná Bittnerová poprvé po porodu ukázala dceru: Otec je jistý, matka ne. Zdědila po mně jen ječák

Zdroj: Miss Junior
+ Dalších 10 fotografií
MATEŘSTVÍ
Herečka Miluše Bittnerová (42) se tři měsíce po porodu vrátila mezi lidi a i když rozhodně nechce patřit mezi matky, které ukazují dítě jako na pouti, přece jen nakonec ukázala svou dosud utajovanou dceru Betynku. Je nádherná! Co zajímavého o ní řekla?

„Bety roste jako z vody. Každý den mě něčím překvapí. Čím mě ale stále nepřekvapuje, je to, že mi stále není vůbec podobná. V tomto případě je otec jistý, ale těžko říci, kdo je matka. (směje se) Vypadám spíš jako au-pair. Po mně má jen dlouhé řasy a samozřejmě zdědila ječák. Je hlasitá a zvlášť když nemá jídlo, dokáže to dát najevo. Tajně ale doufám, že v mozkovně bude ke mně. Jinak máme rozdělené role, já jsem zlý policajt, tatínek hodný. On rozmazluje, já se snažím dodržovat řád,“ řekla eXtra.cz zvesela Miluše Bittnerová (42).

Potíže

Blonďatá herečka se před porodem musela kvůli zranění pohybovat jen na vozíku, nyní ale výrazně zhubla, a tak už se může pohybovat po svých.

„Už naštěstí chodím. Do schodů to ještě není úplně ten nejladnější krok, ale už chodím, rehabilituju a v lednu jdu hrát první představení. Nebude to návrat na plný úvazek, na jeviště půjdu třeba jen dvakrát měsíčně. Doma už mě nechtějí. Už mají pocit, že je záhodno, aby Miluna už trávila čas také s někým jiným. A mají pravdu,“ řekla a doprovodila svá slova svým pověstným nakažlivým smíchem.

Odvaha

Bittnerová, kterou čtenáři znají jako velkou odpůrkyni přehnaného bio mateřství, měla i s dcerou přijít na vyhlášení soutěže Miss Junior, jíž byla moderátorkou a patronkou, nakonec ale usoudila, že tolik lidí je pro malou ještě příliš velká zátěž, a tak šla poprvé po porodu do společnosti sama.

„Všechny porotce tam odbourala soutěžící Denisa Poláková, která měla mírný handicap. Ode všech v okolí slyšela, ať vůbec do soutěže nechodí. Řekla si ale, že to chce zažít a zkusit. A mezi nás přišel někdo tak s čistou duší, že jsem to už dlouho nezažila. Za odvahu i za to, že si podmanila všechny tři poroty, dostala titul Miss Junior Sympatie, který se přitom už léta neuděloval. Nehledáme nové ramínko na šaty, ale osobnost, a to beze zbytku splňovala,“ svěřila se nám výrazná herečka, se kterou cloumají poporodní emoce.

Dojetí

„Tahle výborná slečna s finálem vůbec nepočítala, tak pro něj neměla připravenou volnou disciplínu. Nakonec přišla a řekla, že chce světový mír, ale byla to první holka, které jsem to do posledního písmene věřila. A jak se říká, že mezi finalistkami zuří nepřekonatelná rivalita, tak tentokrát se všechny holky o Denisu v zákulisí dojemně staraly. Ještě to s námi není zlé,“ rozplývá se Miluška, která se nedávno i potají vdala.

Na fotky Dominiky Gottové, která se soutěže také zúčastnila a po útěku od manžela jí to velmi slušelo, se podívejte zde.

Související články

Další články