Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Zívání, tanečky a škleby: Rošťáka Louise musely usměrňovat maminka Kate i sestra

Princ Louis baví svět.
Zdroj: koláž eXtra.cz/profimedia
Předchozí Další
+ Dalších 16 fotografií
královská rodina

Britové oslavili narozeniny krále Karla III. Na akci nemohla chybět samozřejmě jeho žena Camilla a syn William se svou rodinou. O zábavu se tradičně postaral jeho nejmladší syn Louise, který opět pěkně rošťačil, jak zaznamenali zahraniční fotografové. Chvílemi ho musela krotit i jeho starší sestra Charlotte, jak píše web Mirror.

Všechny děti prince Williama a Kate se připojily k oslavám narozenin jejich dědečka, krále Karla III. Hvězdou dne byl opět nejmladší prince Louise (6), který nešetřil vtipnými škleby už v kočáře, jak uvedl web Daily Mail. Tím to ale neskončilo, na balkóně to po boku členů britské královské rodiny rozjel ještě víc.

S Louisem šili všichni čerti

Než začala vojenská přehlídka Trooping the Colour, raubíř si krátil čas například hraním si se šňůrkami od záclon na balkóně a vtipkoval, že zdrhne oknem. Během ceremonie se pak začal vlnit do rytmu hudby, což nebylo jeho starší sestře Charlotte (9) po chuti.

Několikrát do něj strčila, aby přestal a dodržoval protokol. "Přesťaň a sleduj průvod," měla prý Chalotte bráškovi říct, jak píše Mirror. Louise si však z poučování vrásky nedělal. Jejich maminka princezna Kate měla co dělat, aby synka uhlídala.

Kate opět na veřejnosti

I ona byla středem pozornosti, protože se na veřejnosti objevila poprvé od doby, kdy celému světu oficiálně oznámila, že bojuje s rakovinou. Davy nadšeně jásaly, když půvabnou Kate Middleton uviděly přijíždět v kočáru.

Williamova žena vypadala fantasticky, avšak při pohledu na její tvář bylo znát, že pohubla, což je vzhledem k jejímu zdravotnímu stavu naprosto pochopitelné. Princezna pro slavnostní příležitost zvolila bílé šaty s černými aplikacemi doplněné o velký klobouk a bílé lodičky.

Slavnostního dne se zúčastnila i vévodkyně z Edinburghu, lady Louise Windsor a vévoda z Kentu, dále pak princezna Anne, princ Edward a další. Králův mladší syn Harry však chyběl.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy