Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Živá mumie Saša zemřel: Původní příběh o napadení medvědem je lež

Nové zjištění
V červnu jsme vás informovali o živé mumii muže, kterého si ve svém brlohu věznil medvěd. Bohužel Alexander i přes snahu lékařů zemřel. Po jeho pohřbu vyplavaly na povrch informace, které zpochybňují verzi ruských médií o únosu medvědem.

Moskevská média přišla v červnu s opravdu zajímavým případem, o němž jsme vás informovali. Na internetu se objevily fotky živé mumie muže jménem Alexander Proskurin. Podle dostupných informací byl muž vězněn v medvědím doupěti predátorem, který si ho nechával jako zásobní potravu. Nicméně nyní po pohřbu se ukázalo, že bylo vše naprosto jinak.

Alexander se z kritického stavu nedostal a 25. července zemřel. Příčinou smrti byla sepse neboli otrava krve. Jednačtyřicetiletý pacient byl ve vážném stavu převezen do nemocnice v Kazachstánu. Bohužel pár dní na to zemřel. Jenže vedoucí doktor zjistil, že bývalý ropný dělník nezemřel kvůli napadení od medvěda. Důvodem byla sepse způsobená velkou infikovanou ránou.

Mumie se z něho stala kvůli tomu, že trpěl kožní chorobou. Měl silnou chronickou lupenku a nemoc několik měsíců ignoroval a vyhýbal se léčbě. Doktor Rustam Isaev z kazašského města Aktobe tvrdí, že Alexander pochází z Kazachstánu. Také je přesvědčen o tom, že ten, kdo nafotil mumii, to udělal schválně a celý příběh si vymyslel, aby se stal virálním.

Mohlo by vás zajímat

Další články