Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Živá Barbie Valeria Lukyanova se ostře opřela do ošklivých holek: Měly byste se snažit být krásné!

Zdroj: archiv
+ Dalších 19 fotografií
Pamatujete si na světovou průkopnici Barbie stylu? Valeria Lukyanova se nedávno v jednom ze svých videí ostře pustila do méně "krásných" žen. Myslí si, že pokud jsou ženy "ošklivé", měly by se o sebe více starat. Její kritika se však trochu minula účinkem, sklidila za ni pouze posměch.

Valeria Lukyanova je jednou z prvních živých Barbie. Již léta se snaží stylizovat do této umělé panenky a celkem se jí to daří. Získala si své příznivce, ale samozřejmě i odpůrce

Teď navíc veřejnost přímo pohoršila za ostrou kritiku ošklivých žen. Věří, že pokud se ošklivky nesnaží vypadat dobře, odráží to jejich vnitřní ošklivost. "Některé holky si jednoduše myslí, že jim není pomoci, a tak raději leží na gauči a cpou se pečivem. Nechápou proč by měly posouvat nějaké svoje limity, raději se budou zabývat ostatními než sami sebou. Myslím, že tohle vypovídá o jejich vnitřní ošklivosti," svěřila se Daily Mailu.

Toto tvrzení má každopádně něco do sebe. Bohužel to poté zabila tím, že začala tvrdit, že nemá žádné plastiky ani botox. Když se jí podíváte do tváře, dojde vám, že je tohle tvrzení vysoce nepravděpodobné A tak se vzápětí stala terčem posměchu. "Jistě, další buchta plná plastik, která káže o kráse," rozohnili se naštvaní fanoušci v komentářích na jejím Instagramu. Chudák Valeria, myslela to určitě dobře, jen by to chtělo trochu víc přemýšlet, než něco zahlásíme, že?

Související články

Další články