Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

Živá Barbie Jessica Alves: Ženské přirození si nemůže vynachválit. Poslala jasný vzkaz

Barbie Jessica Alves: Chcete projít změnou pohlaví jako já? Nikdy není pozdě
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
Transgender

Jessica Alves (37) je známá svými plastikami. Těch prodělala už kolem stovky. Z oživlého Kena se proměnila v panenku Barbie. Sama přiznala, že vždycky obdivovala Disney princezny. Nechala si změnit pohlaví a svou vaginu si nemůže vynachválit. Lidé jí za ni dokonce nabízejí peníze.

Chtěla jsem být princeznou

Jessica Alves (37), dříve známá jako Rodrigo Alves, si nemůže svoji přeměnu na ženu vynachválit. Jessica proslula tím, že se v minulosti stylizovala do živého Kena. Aby se mu co nejvíce podobala, prodělala spousty plastických operací.

Jenže pak zatoužila po vagině. Jessica milovala princezničky z Disney pohádek už odmalička a vždycky toužila vypadat jako ony. Sama ale přiznává, že vždycky ve skrytu duše věděla, že si bude muset na dlouhou hřívu a dmoucí ňadra nějakou tu dobou počkat.

Chcete si změnit pohlaví? Nikdy není pozdě

Dnes je Jessica asi po stovce plastických operací, díky kterým se konečně cítí ve své kůži sama sebou. Změnila si nejen jméno, ale také pohlaví a ze smyslného Kena se po sérii náročných operací stala oživlá panenka Barbie.

Vaginu má Jess sice jenom chviličku, ale je na ni nesmírně hrdá. Proč by také ne, vždyť jen za odpanění jí lidé na internetu nabízeli v přepočtu asi půl milionu korun. To ale blondýnka odmítla. "Nikdy není pozdě najít štěstí. Neexistuje jeden určitý věk, který je vhodný na to, abyste se nechali přeoperovat," vzkázala všem lidem, kteří by snad nad proměnou uvažovali také.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy