Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Zitu nutí provést eutanazii, Švarcovi se stěhují na ubytovnu! Ordinace bude napínavá

+ Dalších 6 fotografií
Bobo Švarc se vsadil se starším bráchou o milion korun a teď toho lituje. Musí se totiž přestěhovat za Ludvou na ubytovnu. Před Zitou je další psychicky náročná výzva. Splní pacientovo přání a provede nelegální eutanazii? Ordinace v růžové zahradě bude tento týden opět plná nečekaných zvratů.

Zita vyhledá psycholožku Jarmilu, aby se jí svěřila se svými problémy. Kvůli traumatu z dětství má přehnanou potřebu kontroly, vše chce dělat podle pravidel, což otravuje lidi kolem ní. Petr Hanák zatím řeší, jestli si na čas vezme do Kamenice syna Filipa.

Patrik obviní Vojtu, že není dobrý lékař, Eda Valšík mu ale prozradí, že Vojta neudělal atestaci jen proto, že ho potopil Mára starší. Jindřich se těší, že bude jeho žena konečně doma a budou si spolu užívat penzi. Život důchodců ale není nic pro Aloisii, která byla celý život zvyklá na náročnou a užitečnou práci.

Švarcovým se nepodařilo přesvědčit Hečkovy, aby se nastěhovali k nim do bytu. Zbývá jen jediná možnost, Švarcovi budou žít s Hečkovými u nich na ubytovně. Tam je však jen jeden pokoj a přežívat takto v pěti lidech se zdá nemožné. Záchranáři i policie hledají malé dítě, které se ztratilo v lese. Hrozí, že přes noc nepřežije.

Patrikovi vrtá hlavou, proč jeho otec šikanuje Vojtu a proč mu zkazil atestaci. Zatím netuší, že za vším je Táňa a její nevěra. Dcera umírajícího pacienta Brandejse prosí Zitu, aby pomohla jejímu otci zemřít, aby u něj provedla nelegální eutanazii…

Související články

Další články