Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Žít ve spokojeném vztahu není žádná věda: Stačí, když okamžitě přestanete dělat 1 věc!

Žít ve spokojeném vztahu není žádná věda: Stačí, když okamžitě přestanete dělat 1 věc!
Zdroj: archiv
Povedený vztah není žádná věda, přesto řada lidí nemůže štěstí v partnerském životě dosáhnout. Niterní pocity má každý z nás jiné a je jen na nás, jak se v daný moment cítíme. Přesný návod neexistuje, ale klíč ke spokojenému vztahu tkví především v jedné věci. Víte, o kterou jde?

Je téměř nadlidský úkol najít si v jedné osobě životního partnera, milence i nejlepšího kamaráda. Nejspíš proto jsme stále nešťastní, a hledání toho ideálního nekončí ani v momentě, kdy už ve vzahu jsme.

Tento oříšek se snažil rozlousknout odborník na vztahy Dave Willse. Několik let usilovně pracoval na rozsáhlém výzkumu. Vyzpovídal stovky párů, zajímaly ho jejich návyky, režim i situace, které jim navozují pocity štěstí.

Ačkoliv se to zdá neuvěřitelné, Dave skutečně odpověď na otázku, co stojí za každým šťastným vztahem, našel. Spokojené páry nikdy nedávají přednost kariéře před společně tráveným časem. Pokud jste čekali něco složitého, pak vězte, že je to opravdu takhle jednoduché.

Určitě není vhodné zapomínat na svůj život a věnovat se jen a pouze partnerovi. Je potřeba najít střední cestu. Uspokojit i profesní potřeby, ale věnovat se i osobnímu životu. A hlavně nikdy nezapomínat, že partner potřebuje cítit zájem.

Související články

Další články