Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Žít naplno až do konce: Shannen Doherty poslala statečný vzkaz o boji s rakovinou

Žít naplno až do konce: Shannen Doherty poslala statečný vzkaz o boji s rakovinou
Zdroj: Instagram
+ Dalších 20 fotografií
motivace
V úterý Shannen Doherty (48) svým fanouškům oznámila, že se jí vrátila rakovina prsu a že je ve čtvrtém stádiu. Jen pár hodin poté na svém Instagramu zveřejnila motivační obrázek, který jasně dokazuje, že i přes krutou diagnózu herečka svůj život nevzdává.

Shannen Doherty už s rakovinou prsu statečně bojovala v roce 2015. Snímky z léčby sdílela na svůj Instagram a fanoušci se radovali, když zákeřnou nemoc v roce 2017 porazila. Ukázalo se ale, že nádorové buňky se v jejím těle skrývaly i nadále a rakovina u ní znovu propukla hned ve čtvrtém stádiu, které již není možné vyléčit.

Seriálová Brenda z Beverly Hills 90210 se i k tak kruté diagnóze postavila čelem a ačkoliv během rozhovoru, v němž smutnou zprávu oznámila, plakala, je vidět, že chuť žít neztratila. Na svůj Instagram umístila motivační obrázek, kde si Charlie Brown a Snoopy povídají o životě.

„Žijeme jen jednou, Snoopy,“ říká Charlie Brown. „Špatně! Jen jednou zemřeme, žijeme každý den,“ odpovídá kreslený pejsek. Shannen obrázkem s těmito větami dala jasně najevo, že je bojovnice tělem i duší.

Spokojený život

Ačkoliv rakovinu prsu ve stádiu, ve kterém znovu propukla u Shannen Doherty, není možné zcela vyléčit, díky podpůrné léčbě se herečka může z krás světa, ze své rodiny, přátel a všeho, co jí život nabízí, těšit ještě léta. Nádor je totiž možné částečně zmenšit či alespoň stabilizovat.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy