Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Získejte styl Audrey Hepburn s brýlemi Juliette by Muscat

sluneční brýle
Určitě víte, jaké sluneční brýle nosila úžasná Audrey Hepburn ve filmu Snídaně u Tiffanyho. Právě jimi je inspirován model Juliette od značky Muscat, který přichází na trh s prvními slunečnými dny.

Model Juliette si zamilujete pro jeho nadčasovost, která vychází z inspirace v krásné Audrey Hepburn. Svým kočičím tvarem jsou brýle vyjádřením čiré noblesy a elegance. Vybírat můžete ze třech barevných provedení: černé (Juliette Black Magic), hnědé (Juliette Havana Brown) a světle růžové (Juliette Havana Rose). Díky tomu podtrhnou styl každé ženy a hodí se pro blondýny, brunety i zrzky. Nevíte, které vybrat? Využijte možnost domácího zkoušení, kterou Muscat přinesl na trh jako jeden z prvních výrobců brýlí na světě. Až na 5 dnů si můžete objednat domů 5 párů brýlí. Následně je zašlete zpět a Muscat vám pak dodá ty, které jste si vybrali. Vše (včetně zaslání a vrácení) je zdarma! Sluneční brýle nejsou jen stylovým doplňkem, do kategorie „must have” patří také kvůli své ochranné funkci. Podtrhněte s Juliette svůj outfit na dovolené i v práci.

Brýle Juliette zakoupíte v showroomu Muscat v Praze a online na www.muscat.cz.

O značce Muscat

Polská značka Muscat se zabývá výrobou a distribucí ručně vyráběných dioptrických a slunečních brýlí. Řadí se k vůbec prvním výrobcům čoček na světě, který uvedl na trh službu „Home Try On”. Muscat nabízí širokou škálu modelů, které jsou dostupné online na www.muscat.cz a v kamenném showroomu v Praze.

Mohlo by vás zajímat

Další články