Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Získá si silně nepopulární van Gaal v Premier League nakonec fanoušky? Věčně nabubřelý morous pobavil svět svým teatrálním gestem!

Získá si silně nepopulární van Gaal v Premier League nakonec fanoušky? Věčně nabubřelý morous pobavil svět svým teatrálním gestem!
Zdroj: youtube.com
Nejnepopulárnější muž v celém Manchesteru začíná obracet karty. Jeho Unitedu se začíná dařit a Louis van Gaal si začíná i díky svému hysterickému projevu získávat fanoušky, kteří mu ještě před nedávnem nemohli přijít na jméno!

"Je na odstřel, o tom není pochyb," tak přesně těmito předpověďmi ještě před týdnem anglická média častovala silně nepopulárního manažera Manchesteru United Louise van Gaala.

Kdysi nepřemožitelný klub pod jeho vedením povážlivě otevřeně krvácel, což doprovázel silně nezáživnou hrou a sám nizozemský lodivod vše přišperkoval svou pověstnou arogancí a nepřístupností.

Fanoušci "Red Devils" mu celkem po právu vyčítali i jeho malý zájem o vývoj zápas.

Van Gaal si tradičně cosi šmrdlal do notýsku a nehnul ani brvou.

Tedy, až do neděle, kdy neskutečně pobavil všechny přítomné diváky při tradiční řežbě s Arsenalem

United i díky dvěma gólům šokujícího hrdiny Marcuse Rashforda vedl nad Gunners již o dvě branky, a tak se hráči Arsenalu uchýlili k simulování.

To se však za boha nelíbilo právě tvrdé ruce United, a tak se van Gaal teatrálně přímo před rozhodčími vyválel po zemi jako ryba na suchu!

Vtipný okamžik navíc nabudil nejenom hráče na hřišti, ale hlavně fanoušky v hledišti, kteří se z gesta svého trenéra radovali, jako by jejich tým vstřelil gól v devadesáté minutě.

Celou situaci zavčasu zachytili i internetoví trollové a vzniklo na ni hned několik vtipných virálních reakcí.

United se pod van Gaalem začíná pomalu probouzet a jejich kouč bojuje stále sveřepěji o místo, které mu má podle spekulací v létě ukradnout jiný emotivní šílenec.

José Mourinho

Související články

Další články