Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Zíral na ženu v obchodě a chtěl ji pozvat na rande. Neuhádnete, kdo to byl!

Muži se v obchodě líbila cizí žena. Pak zjistil, že je to jeho manželka.
Každý muž se rád otočí za cizí ženou. Dělá to snad každý. Ale to, co se stalo muži v americkém Salt Lake City, když obdivoval cizí ženu, to nepochopíte. To se asi může stát jen jednomu z milionu.

Vydal se nakupovat do obchodního centra, když v tom uviděl krásnou ženu. Pomyslel si, že její manžel musí mít obrovské štěstí. Zanedlouho mu došlo, že se dívá na svoji manželku. Vůbec nemohl pochopit, že mu to nedošlo dřív. A líbila se mu stejně tak, jako když ji poznal.

Přijeli do obchodního centra každý zvlášť a ani jeden netušili, že se tam můžou potkat. Jason tak stál ve frontě kousek za svou krásnou ženou. Se svým neuvěřitelným zážitkem se pochlubil na Facebooku a přidal i fotku z obchodu.

„Bylo to zvláštní vidět mou lásku ve stejném obchodě, ve stejné frontě, když nevěděla, že tam jsem. Přijeli jsme na stejné místo, ve stejném čase, jen v jiných autech. Dělila nás jedna zákaznice, tak jsem svou krásnou ženu jen pozoroval zdálky,“ napsal Jason. Muž nyní manželku miluje ještě více než předtím a jeho status dojal více než 80 000 lidí.

Mohlo by vás zajímat

Další články