Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

ZÍRAL MI NA PRSA! Je do mě zamilovaný a mstí se manželovi! Manželka velvyslance Borůvky obvinila Zaorálka ze sexuálního harašení

Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Ministr zahraničí Lubomír Zaorálek byl obviněn ze sexuálního obtěžování. Manželka velvyslance Borůvky tvrdí, že jí zíral do dekoltu. Když ji nedostal, tak se začal mstít. Alespoň tak to vidí Alena Borůvková. Jenže jde opravdu jen o prsa?

Takový skandál tu dlouho nebyl. Ministr vnitra Lubomír Zaorálek má problém. Nechal z funkce velvyslance ve Švýcarsku a Lichtenštejnsku odvolat Karla Borůvku.

Důvodem k odvolání je Borůvkova manželka Alena (jeden čas působila jako pravá ruka Jiřího Paroubka).

Borůvkova manželka Alena prý vystupovala nediplomaticky na Twitteru. Zde drsně kritizovala hlavně Lubomíra Zaorálka. Když se nezklidnila, tak Zaorálek zbavil jejího manžela funkce.

Paní Alena nyní tvrdí, že Zaorálek se do ní zamiloval a chtěl ji dostat. Navíc ho prý neskutečně fascinovala její prsa. Když Zaorálek sladkou "Borůvku" neochutnal, začal se mstít na manželovi. Taková je alespoň verze paní Aleny.

Diskutující veřejnost ale stojí za ministrem Zaorálkem. Paní Aleně lidé doporučují, aby vyhledala psychiatrickou pomoc. Více zábavy naleznete na jejím twitterovém účtě.

Související články

Další články