Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Zina z Robinsonova ostrova zpívá! Uspěla by v SuperStar?

+ Dalších 27 fotografií
Už dnes večer startuje další díl napínavé reality show Robinsonův ostrov. Tentokrát se pokusí všem zpříjemnit chvilky na ostrově Zina Šímová (38), která rozjede svoje soukromé taneční a pěvecké sólo. Někteří soutěžící budou z jejího vystoupení hodně paf.

Osmatřicetiletá Zina Šímová rozhodně patří mezi nejzajímavější hráče nové série Robinsonova ostrova, což dnes večer opět potvrdí. S kým to pořádně rozjede? Kmen Manobo zvítězil v posledním souboji o imunitu, a proto nemusel na kmenovou radu.

Kromě toho vyhrál také křesadlo, které je na ostrově velmi potřeba. Hned v sedmé epizodě mohou tedy diváci vidět, jak se Martin bude snažit rozdělat oheň a ostatní z kmene se mu budou snažit všemožně pomoct.

Zina, která o sobě tvrdí, že je tornádo a jde do všeho po hlavě, chtěla naopak přispět svým zpěvem. A nezůstalo jen u toho! Osmatřicetiletá soutěžící začala dokonce tančit a do svého vystoupení zahrnula i Báru, která nevěřila vlastním očím.

Jak to holky rozjely? A jak se na to tvářili ostatní hráči z kmene Manobo? Na to se podívejte ve videu! Robinsonův ostrov pokračuje dnes večer ve 21:20 na Nově!

Související články

Další články