Zina Šimková sice není dvacetiletá kočička, ale rozhodně není neschopná stařena, jak tvrdí někteří diváci, kteří reagovali na první odvysílaný díl reality show Robinsonův ostrov. Zina po příjezdu a hned v prvním úkolu malinko zazmatkovala, to ale neznamená, že je k ničemu.

I když ji moderátor několikrát upozornil na zbytečné hrabání v písku, Zina i po upozornění hledala předměty pro svůj tým právě tam. Poté se také snažila pomoct nasekat bambus opačnou stranou mačety, a právě to diváky nejvíce dostalo.

Zina hned na začátek přiznala, že má hendikep v podobě kratší ruky a následně ji ostatní soutěžící označili za nejslabší článek v týmu. Diváci usměvavou černovlásku okamžitě odepsali také a neodpustili si posměšky na její adresu.

„Ok, chápu, že tam musíte mít ‚lidi‘ všeho druhu, ale tohle? Proč nedáte šanci jiným? Mladším, talentovanějším, kteří o to víc stojí a nepřijeli se jen podívat, jak vypadají tropy? Tenhle výběr lidí mě vždycky šokuje.“

„Hrůza, jak může být někdo tak blbý a ještě s tím lézt do TV?“

„To musela snad mít nařízené od produkce. Nebo je fakt tak pitomá, že i po upozornění dál sekala druhou stranou? A o hrabání v písku ani nemluvím. To je jako na mě moc!“