Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Zina popsala otřesnou hygienu na Robinsonově ostrově: V kalhotkách mi lítal Tarzan!

Zina to dnes večer pořádně rozjede.
+ Dalších 42 fotografií
Ve středu se rozhodlo o vítězi druhé řady Robinsonova ostrova, šílené reality show z džungle. Ze tří finalistů nakonec uspěl Martin Složil (30). Na oslavu úspěšného ukončení soutěže se včera na pražské náplavce konal večírek, kde jsme zastihli Zinu Šímovou (38), jež se rovněž probojovala daleko. Promluvila o příšerných hygienických podmínkách, které na ostrově panovaly!

Vedle ostatních trápení, která soutěžící potkala, nebyl Robinsonův ostrov 2 žádný med především po hygienické stránce. Své o tom ví účastnice reality show Zina Šímová, již sužovala nemožnost oholit se. Prý to bylo dost drsné!

„Ta hygiena tam byla vážně otřesná. My holky jsme se vůbec nemohly holit. Po pár dnech už jsem měla v kalhotkách pořádného bobra. Totální prales. Naštěstí chlupy na nohou mi tak rychle nerostou, takže s těmi to bylo v pohodě,“ řekla eXtra.cz Zina, která přišla na párty v dobré náladě.

Některým divákům však neuniklo, že žádné ochlupení nebylo na televizních obrazovkách vidět. Začalo se tak spekulovat, zda někteří soutěžící na ostrově nepodváděli. „Povím to takhle: skutečný sex a porno vypadají taky úplně jinak,“ rázně popřela domněnky Zina.

Vítězem druhé řady populárního pořadu se nakonec stal Martin Složil, který tak za sebou nechal dvě další finalistky Martinu Fialkovou (26) a Terry Duškovou (22).

Mohlo by vás zajímat

Další články