Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Zimní radovánky slavných: Kde si užívají sněhové peřiny a kdo vyzývá k nelegálnímu bobování

Zdroj: Archiv Simona Krainová / Archiv Eliška Bučková / Archiv Lukáš Hejlík / Koláž eXtra.cz
+ Dalších 14 fotografií
celebrity na sněhu
Slavné rodinky si vyrazily užívat čerstvě napadlého sněhu a nezapomněly se na sociálních sítích pochlubit o rozjařené fotečky. Nechyběla ani výzva všem rodičům, aby navzdory zákazům vyrazili bobovat na Petřín.

Simona Krainová si ve sněhu užívala s manželem Karlem Vágnerem a dětmi na Naučné stezce Kladská. "Paní Simona je ještě hezčí na vlastní oči než na fotkách," připsala k rodinné fotografii jedna z fanynek. Společnost jim dělal i Simonin pejsek Angela. Při pohledu na zasněženou Prahu pak krásná modelka přiznala, že takový pohled už ani nepamatuje.

Patrik Hartl vyvezl děti na Petřín. Na svém Instagramu dokonce vyzval ostatní rodiče, aby vyrazili navzdory zásahům městské policie sáňkovat. Své děti Áju a Hynka tak podrobuje radovánkám na sněhu pravidelně.

Ani Tereza Ramba nezůstala doma. Její fotografii se synem dojemně okomentovala i Dagmar Havlová "Tolik pozitivity jsi do mé unavené duše přinesla! Ty sama jsi láska." Herečka prozradila, že se od návštěvy Laponska pravidelně podrobuje otužování. A do extrémních radovánek zapojila i partnera Matyáše Rambu.

Lukáš Hejlík vyrazil s dcerou Klárou navštívit Ústa pravdy. "Nadšený rodič, otrávená puberta," reagovala na vtipnou fotku jedna z fanynek.

Eliška Bučková měla se stavěním sněhuláka v Jičíně krapet potíže, protože sníh zamrzl a nešly z něj uválet koule podle modelčiných představ. Jako kmotřenka si pak užívala se svou rodinou. "Budeš nejkrásnější maminka na světě," připsal jeden z fanoušků pod rozjařené fotky.

Související články

Další články