Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Zimní radovánky Jasminy Alagič: Malý Sanel si užívá prvního sněhu

Zdroj: Instagram
+ Dalších 16 fotografií
dovolená
Z Jasminy Alagič se už před nějakým časem stala maminka. Krásná moderátorka odložila pracovní povinnosti a zodpovědně a především se vší láskou se stará o pětiměsíčního synka Sanela. Toho s sebou vzala na dovolenou na hory, kde si chlapeček užívá svého vůbec prvního sněhu.

Malý Sanel Vrbovský si díky milujícím rodičům užívá všechny krásy života. Ve svých pěti měsících poznává svět a maminka Jasmina Alagič ho vzala na hory, kde se společně věnují zimním radovánkám.

Od doby, co žije Jasmina po boku rappera Rytmuse (43), se jí život obrátil vzhůru nohama v tom nejpozitivnějším slova smyslu. Po romantických zásnubách a pohádkové svatbě je pro zamilované hrdličky syn tím největším darem a také se tak k němu chovají.

Na Instagramu se moderátorka ráda chlubí každou chvilkou, kterou se Sanelem tráví. Ze zasněžených vrcholků hor poslala fanouškům hned dvě roztomilé fotky, z nichž na jedné její synek s chundelatou čepičkou vypadá jako roztomilý medvídek. Podívejte se do galerie, jak krásné chvíle si Jasmina a Sanel na horách, například při sáňkování, užívají.

Související články

Další články