Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Zimní radovánky Barbory Polákové: Volný čas věnuje zpěvačka jízdě na snowboardu

Zdroj: archiv Barbory Polákové / koláž eXtra
+ Další 3 fotografie
nový koníček
Koronavirus má jednu malou výhodu - kvůli pandemii má člověk čas na věci, které dlouho odkládal. Například Barbora Poláková tráví volný čas učením se na snowboardu a s tréninkem rozhodně nijak nešetří. Na sociálních sítích se chlubí průběhem a také občas připíše nějaký vtipný poznatek.

Se všemožnými vládními opatřeními, zavřenými podniky, divadly a službami zbývá mnoho času, pro který mnohdy nemusí být využití. Někteří jej tráví doma u knih, filmů či rozkoukaných seriálů, jiní si však zkouší nové věci. Takovým příkladem je zpěvačka Barbora Poláková, která se ve volném čase rozhodla využít zasněžené hory, nasadila několik vrstev oblečení, vzala do ruky snowboard a vydala se vstříc prašanu, kterého se obává snad každý nováček ve snowboardu.

Zpěvačka popsala své první pokusy na prkně. „Zjistila jsem, že co opravdu, ale opravdu neumím, je jezdit v hlubokým prašanu. Takže jsem moc ráda, že jsem nikdy (ani v mládí) nepodlehla naléhání svých kamarádů, abych s nima vyrazila někam do Alp na ‚freerajdíček‘. Pravděpodobně bych tam přesně takhle zůstala a co pak, že,“ baví svými příspěvky o zimních radovánkách Poláková.

„Šlapat půl hoďky v tichu pro dvě minuty v tichu je dobrý. Jet a mít sníh po kolena je taky dost dobrý, ale není dobrý zastavit. Tzn. ano, i tahle jízda končila stejně jako pokus číslo jedna,“ vylíčila svou druhou jízdu na snowboardu zpěvačka. „Tak ta váha na zadní je opravdu zásadní, takže moc díky za všechny koučský rady… teď už prašan forevr,“ pochvalovala si zpěvačka. „Endorfiny taky forevr,“ dodala v podobě dopisního P.S. Poláková.

A jak to máte vy? Věnujete volné chvíle učení se nových věcí?

Související články

Další články