Operátor O2 totiž v rámci svého historicky prvního Black Friday svůj vánoční bonus o další tisícikorunu až na pět tisíc. Až do neděle 26. listopadu tak můžete získat telefon Samsung Galaxy J5 2017 za 995 korun a A3 2017 za 1995 korun. A stačí k tomu opravdu málo – využívat některou ze služeb od O2. Mobilní tarif, internet na doma, pevná linka, televize nebo předplacená karta. To všechno vám totiž letos ušetří tisíce.

Díky této akci ušetřil i dvaatřicetiletý Petr, který svou přítelkyni obdaruje mobilem. „Moje přítelkyně je poměrně náročná – chtěla mobil, který bude dobře vypadat – strašně si přála zlatý – a navíc bude dělat hezké fotky. Původně jsem myslel, že mě to bude stát majlant, ale díky tomu, že jsem si převedl číslo z předplacené karty na tarif, ho mám za necelou tisícovku.“

Pokud se chcete omrzlinám z fronty vyhnout, zkuste místo termosky s čajem a teplého prádla rezervaci na e-shopu O2. Pro uplatnění slevy je pak třeba si nový telefon vyzvednout na vybrané prodejně do neděle do 26. listopadu. Více se dozvíte na www.o2.cz/vanoce.