Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Zimní olympiáda v letním resortu Soči: 8 fotek z místa sportovního svátku, kde je vedro jako blázen

Zimní olympiáda v letním resortu Soči: 8 fotek z místa sportovního svátku, kde je vedro jako blázen
Zdroj: koláž archiv
+ Další 4 fotografie

Je to letní resort, kam se jezdí majetnější Rusové koupat v Černém moři, a když mají dost poflakování se u vody, vyběhnou kopec a jsou na horské túře. Soči je středisko, kde u moře rostou palmy, a když otočíte hlavu od pláže, koukáte se na zasněžené hory.

Ale to by nesmělo být posledních deset let po celé zeměkouli v zimě stejně jako v květnu a jediné místo, kde si ještě užijete mráz a sníh a fujavici jsou Podkarpatská Rus a alpské ledovce. Které ale začínají pomalu ale jistě taky tát. Rusové se sice tváří, že umí poručit větru i dešti, ale se zimou mají docela problémy.

Letní středisko Soči dostálo své pověsti a roztopilo zimní olympijské hry na skvělých sedmnáct stupňů. Dobrovolníci a sportovní nadšenci se chodí před hotel opalovat, lyžaři a běžkaři závodí v tílku, hokejisté a bruslaři si stěžují na měkký led a saně a boby se za chvíli pojedou ve vodním korytu.

Olympionici se vystavují slunci přímo na sjezdovkách, ti, kteří mají zrovna závod, se musí chladit sněhem. Předpověď pro Soči je ale nekompromisní. Přímořské teplé město čekají až do úterý teploty kolem sedmnácti stupňů. Tak snad aby ta olympiáda neskončila dřív, než by měla.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy