Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Zimní krásky očima odborníka: Praktická Makarenko, Verešová v čele a Myslivcová neurazí

Zdroj: archiv Sama Dolce
+ Dalších 8 fotografií
módní policie
Ani pandemie koronaviru neodradila známé české krásky, aby vyrazily do hor, na kopec nebo se jen tak nadýchat čerstvého vzduchu a pobýt chvíli v přírodě. Český stylista hvězd Sam Dolce zhodnotil zimní outfity půvabných krásek. Jak dopadla modelka Andrea Verešová (40), herečka Veronika Arichteva (34), influencerka Dominika Myslivcová (26) nebo ředitelka Miss Czech Republic Taťána Makarenko (31)?

Andrea Verešová (40)

Známá modelka Andrea Verešová patří mezi nejlépe oblékané celebrity, které se rády věnují zimním sportům na horách. Bohužel letošní žalostná situace těmto zimním sportům moc nepřeje. A my se nemůžeme tak často oslňovat exkluzivní sportovní výbavou této modelky.

Jak jsem již avizoval v minulosti : Přestože často obléká oteplovačky i bundu v barvě sněhu, ani tak není na sjezdovce přehlédnutelná a dává na vědomí, kdo je opravdu královnou hor.

Dominika Myslivcová (26)

Luxusní „all black“ outfit influencerky Dominiky Myslivcové se perfektně hodí do zasněžené atmosféry Špindlerova Mlýna, kam ráda každou sezónu zavítá i Dominika. Pohodlné, teplo zajišťující sněhule jsou na procházky na horách žádoucí a ty Dominičiny značkové kožešinové plně dolaďují její volnočasový horský outfit.

Celkový dojem mi kazí pouze 2 věci. První: Zbytečně rozepnutý zip v dekoltu, který jistě mnozí pánové obdivují Dominice nejen na jejím Instagramu, a druhá věc, která mi u celkového dojmu mnoha Dominičiných outfitů oku nelichotí, jsou nemoderní střihově, délkou i barvou její vlasy.

Taťána Makarenko (31)

Outfit Taťány Makarenko úplně hodnotit nechci, jelikož vím story, která se váže k tomuto nezvyklému looku ředitelky organizace Miss Czech Republic.

Jednoduše při trávení času u své maminky, která je vášnivou běžkařkou, takže ani dlouho svou dceru Taťánu při její návštěvě nemusela k vyražení na túru přemlouvat. Jelikož Taťána již v minulém roce dokazovala, že jí snad žádný sport není úplně cizí.

Nicméně kompletní model na běžky ředitelky Miss její není, vše si půjčila právě od maminky a stylingově to je znát. Její outfit je spíše funkční než cool, ale nutno podotknout, že je zřejmé, po kom má Taťána tak útlou postavu.

Veronika Arichteva

Herečka Veronika Arichteva vypadá jako milovnice zimy a před procházkou zimní krajinou nad svým volnočasovým outfitem zjevně přemýšlela. Funkční peřovou bundu od firmy Blauer překrývá poněkud kultivovanějším kabátem a příjemné šedé tóny svých svršků hravě doplnila losovou barvou čepice i rtěnky.

Jako celek její otufit koresponduje i s nevtíravě z pod kabátu vykukujícím zábavně infantilním Disney motivem na svetru. Moodové fotky herečky celkově příjemný dojem jen podpořily.

Související články

Další články