Horská zimní komedie z prostředí Špindlerova mlýna s názvem Špindl vstoupí do českých kin společně s prvním zimním dnem. Komedie Špindl ukazuje dámskou jízdu tří sester na horách, přičemž filmu vévodí sarkastická postava s tváří Anny Polívkové a její milostné trable.

Po snímcích jako S tebou mě baví svět, Sněženky a machři nebo Snowboarďáci se tak na seznam oblíbených zimních snímků Čechů zařadí i Špindl. Není pochyb, že půjde o biják, který si diváci okamžitě zamilují.

Kromě nespočtu vtipných scén se ve Špindlu objeví i pěkně žhavé záběry. V posteli spolu ve filmu skončí Alice Bendová a Jan Révai. V obsáhlé galerii se můžete podívat, jak se jejich milostné dovádění natáčelo, a zkrátit si tak čekání na samotnou premiéru.

Snímek natočil Milan Cieslar, tvůrce úspěšných komedií Láska je láska nebo Život je život. V hlavních rolích si zalyžují Anna Polívková, David Gránský, Kateřina Klausová, Anita Krausová, Oldřich Navrátil a samozřejmě Jan RévaiAlicí Bendovou. Na krkonošských svazích a v horských chalupách se objeví i Karel Zima, Jakub Kohák, Marek Vašut, Lukáš Pavlásek a další.

Nejlepší zimní komedie Špindl bude mít premiéru těsně před Vánoci, 21. prosince 2017.