Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Zima skončila, je načase připravit svoje tělo do plavek. Začněte tím, že napravíte škody na pleti!

Vaše pleť je i po mírné zimě oslabená, vybledlá a vyčerpaná dlouhým bojem s počasím.

Pokud nezačnete co nejdříve bojovat, můžou za chvíli sluneční paprsky a vlhko dokonat dílo zkázy.

Připravili jsme pro vás akční nabídku přírodních pleťových přípravků, které vám pomůžou s regenerací pleti a získáním toho skvělého pocitu ze sebe sama.

Zelená káva je nejrychlejší cesta k úžasné postavě

Green Coffee je momentálně absolutním hitem všech, kdo bojují s kily navíc. Díky slavným osobnostem jako Katy Perry a Jennifer Lopez se Green Coffee stal nejprodávanějším dietním doplňkem na světě. Green Coffee Plus se vyrábí v České republice a oproti zahraničním přípravkům je navíc obohacen vitamínem C a spirulinou, která výrazně tlumí chuť na sladké. Doplněk má silný antioxidační efekt, takže vám dopomůže i ke krásnější pleti. V kombinaci s čajem Štíhlá krása z Čech stojí 329 Kč!

O vaši pleť a vlasy se postará Arganový olej

Skvěle hydratuje a chrání pokožku před vlivy prostředí. Lisování za studena zajistí, že neztratí žádné ze svých úžasných vlastností, díky kterým se výborně hodí k péči o vaše vlasy. Pouhých pár kapiček oleje totiž zachrání vaše roztřepené konečky. Stejně tak stačí několik kapek oleje v kombinaci s přírodní citronovou šťávou a trocha teplé vody – právě jste objevily tajemství profesionální manikúry. Koupíte ho za 299 Kč!

Unikátní pleťová maska ze šnečího extraktu vám vyhladí vrásky

Oční vrásky jsou velký problém s každým dalším rokem života. Jenže příroda si nepřijde na nejnovější vědecké poznatky, takže existuje elegantní řešení v podobě unikátní masky s extraktem z elasticidních bílkovin, které najdeme ve šnečích vajíčkách. Díky svým vlastnostem se výborně hodí pro potlačení tvorby očních vrásek, regeneraci jizev zejména po laserových zákrocích a také umí zatočit se striemi. Pleťovou masku můžete koupit v akci za 114 Kč!

Granátové jablko pro celkové zdraví vašeho organismu

Pro dobré zdraví je důležitý dostatek vitamínů, minerálů a také antioxidantů, které vás chrání před volnými radikály. Granátové jablko obsahuje všechny důležité vitamíny A, B, C i E a taky minerály jako křemík, zinek, měď a železo. Nechybějí v něm ani aminokyseliny a polyfenoly, což jsou velmi mocné antioxidanty. Pouhá jedna tobolka denně vás dokáže připravit na těžký pracovní den a balení na 2 měsíce stojí v akci pouze 199 Kč!

Hubnutí je nyní ještě rychlejší s revolučním koktejlem ze zelené kávy

Některým lidem nevyhovuje polykání tablet, proto jsme na jejich přání vytvořili revoluční produkt – Green Coffee Plus v podobě koktejlu. Vychází ze stejné receptury jako mnohokrát ověřený Green Coffee v tabletách, ale tělo ho lépe přijímá. Rychleji se vstřebává, skvěle zasytí a dodá tělu k dietě tolik potřebné tekutiny. Má lahodnou chuť i přes to, že neobsahuje žádný cukr. Tento unikátní shake s příchutí vanilky můžete koupit za akčních 379 Kč!

Související články

Další články