Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Zima se přihnala brzy! V Rakousku napadl sníh, v Česku dokonce mrzne

Počasí se už opravdu zbláznilo. Po tom, co jsme měli ještě nedávno skoro 40 stupňů Celsia po celé Evropě a na 90 procentech panovalo ošklivé sucho, přišel sníh. Přesně 40 cm sněhu překvapilo naše sousedy v Rakousku, kteří se nestačili divit! Letní horké dny tak vystřídala zima i u nás! Trochu to vypadá jak ve slavné hře o trůny... Winter is coming...

Jen co skončilo teplé letní období, nestačili se všichni divit. V Rakousku na hoře Sonnblick (3106 metrů nad mořem) sněžilo! Sněžení vyvolala studená fronta, která se přesunula nad střední Evropu a ovlivňuje počasí i v Česku.

Napadlo neskutečných 40 cm sněhu! Ano, v srpnu! První sníh napadl také ve Vilašských Alpách. Lidé dokonce zveřejňují videa a fotky z místa, které zasypal sníh.

Česku na dnešní noc dokonce mrzlo! V Rokytské slati naměřili –7 stupňů. Byla to tedy opravdu mrazivá noc, což v srpnu není běžné!

Studená fronta přišla opravdu rychle. Jak rychle však přišla, tak i odejde. Podle meteorologů se nemusíme obávat, že nás čeká opravdová zima. Chladné dny opět odvane čas a nad celou Evropou bude zase panovat krásné počasí.

V Českém hydrometeorolo­gickém ústavu už vědí, jak bude první tři týdny v září. „Celé období od 27. srpna do 23. září 2018 bude teplotně průměrné až nadprůměrné. Jednotlivé týdny vycházejí také jako teplotně průměrné až nadprůměrné,“ píší.

Necháme se tedy překvapit, jak to doopravdy bude. Tento rok je celý záhad, počasí nás v posledních dnech také pěkně zkouší.

Mohlo by vás zajímat

Další články