Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

ZIMA JE TU: O víkendu vytáhněte bundy a čepice, teploty jdou dolů

Zdroj: Martin Veselý / MAFRA / Profimedia
POČASÍ
Pokud jste se těšili o víkendu na rodinný výlet nebo procházku do přírody, raději to odložte. Předpověď počasí na víkend vypadá velmi bídně. Kromě nízkých teplot bude celý víkend zatažená obloha, déšť a místy dokonce sníh!

PÁTEK

Místy, slabý déšť nebo mrholení. V noci nad 1100 m i déšť se sněhem nebo sněžení. Odpoledne zejména na jihozápadě a jihu místy polojasno. Nejnižší noční teploty 8 až 4 °C. Nejvyšší denní teploty 11 až 15 °C, v 1000 m na horách kolem 7 °C, na Šumavě kolem 9 °C.

SOBOTA

Zataženo až oblačno, zpočátku místy déšť nebo přeháňky. Postupně od jihozápadu srážky četnější, na severozápadě jen ojediněle. V Čechách nad 900 m postupně srážky sněhové. Nejnižší noční teploty 8 až 4 °C. Nejvyšší denní teploty 6 až 10 °C, na východě až 12 °C.

NEDĚLE

Zataženo s občasným deštěm, zejména na východě a severovýchodě ojediněle srážky trvalejší. Zpočátku v Čechách, později už jen na severozápadě Čech nad 800 m srážky sněhové. Nejnižší noční teploty 5 až 1 °C, na jihovýchodě 9 až 5 °C. Nejvyšší denní teploty 4 až 9 °C, na Moravě 9 až 13 °C, na jihovýchodě až 18 °C.

Související články

Další články