Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Zima a rána jako v temném Mordoru! Tyhle české hvězdičky si to ale uměly zařídit lépe!

Chtěli byste také za teplem?
Zdroj: Instagram
+ Dalších 6 fotografií
Venku je už podzim, ráno vstáváme do temné tmy a navíc ta zima kolem! Jsou ale i takoví Češi, kteří si umí užívat podzimního času naplno. Ano, hádáte správně, jde o pár našich VIP ksichtíků, co si válejí šunky venku v teple za mořem.

Modelka Petra Faltýnová (38) je už nějaký ten pátek rozvedená. Rozvod s podnikatelem Simonem Šteklem urychlily Petřiny zásnuby s movitým americkým podnikatelem Davidem. Dnes už jeho tvář tak úzkostlivě neskrývá a užívá si role snoubenky naplno. A jelikož jsme národ závistivců, což Petra moc dobře ví, ráda si i takhle na dálku rýpne. Proč takhle nehodit na sociální sítě, jak si užívám s pracháčem v teple… že?!

Veronika Kopřivová (25) žije s Jaromírem Jágrem (44) na Floridě, a tak své křivky může ukazovat na pláži během celého roku. Ráda se čas od času pochlubí, jak je to úžasné být přítelkyní na plný úvazek. A jak je strašně roztomilá a milá na našeho hokejového boha. Pamatujete doby, kdy se nelichotivě říkávalo “povoláním syn”? Dnes je vizitka žití v blahobytu pojmenována jinak. “Povoláním Hokejková.”

Kateřina Průšová (32) sice už nějaký ten pátek neplní přední strany časopisů a novin, ale i přesto umí tahle rozvedená paní zaujmout. Pyšní se vysportovanou figurou, na které nemá gram tuku, a navíc je pevné jako skála. A to nám teď s radostí ukázala z dovolené, na které zrovna je. Jistě okolí nevypadá zrovna na Bahamy, ale i tak bychom tam do toho bazénu skočili hned za ní…

Související články

Další články