Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Žilková tepe Soukupa: Odnáší to jeho vlastní dcera, tvrdí a prosí Jaromíra o smír. Za Agátu oroduje i u Prachaře

+ Dalších 9 fotografií

Veronika Žilková (62) je nejen oblíbená herečka, ale především milující matka a babička, jež by se pro své děti i vnoučata rozkrájela. Na nestárnoucí blondýnce je ale znát, že ji velmi trápí mediální rozepře a soudní tahanice, kterým čelí její dcera Agáta po rozchodu s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem. "Rozhozená maminka i rozhozený tatínek, to vlastně vždy odnese to dítě, protože není s klidnými rodiči," má jasno Žilková, která si v rozhovoru pro eXtra.cz nebrala servítky.

Bývalí partneři Agáta Hanychová a Jaromír Soukup jsou už několik měsíců na nože. Soudní rozepře o dceru Rozárku a mediální války se dotýkají také maminky slavné modelky a influencerky Veroniky Žilkové, která na mediálním magnátovi nenechala nit suchou.

Známá herečka v rozhovoru pro eXtra.cz nejprve přišla s obviněním, že Soukup poskytoval novinářům lživé informace o příteli její mladší dcery Korduly Damianu Drahokoupilovi. Poté se Žilková vyjádřila i k podnikatelovým sporům s Agátou, které podle ní mají nejhorší dopad na roční Rozárku.

"Já se na něj vlastně nezlobím, protože on to dělá jako popis své práce. To je jako kdybyste se zlobila na pekaře, který peče housky a že třeba v sobotu a v neděli zase upeče housky. Tak on je mediální magnát, který se živí médii a bulvárem, je to jeho práce, no tak někdy něco napíše a vyřídí sám, nebo informuje nějaká média. Hůř se to snáší a vlastně mě mrzí, že mu nedochází, že všechny tyhle vzruchy odnáší jeho dcera, kterou tak strašně miluje, protože rozhozená maminka i rozhozený tatínek, to vlastně vždy odnese to dítě, protože není s klidnými rodiči. Takže jsem hrozně ráda, že Agáta na Velikonoce vydala prohlášení, o které jsem ji moc prosila, aby složila zbraně," rozpovídala se Žilková pro eXtra.cz.

Vzkaz Soukupovi a Prachařovi

Agáta o velikonočních svátcích své expartnery Jaromíra Soukupa a Jakuba Prachaře požádala, aby všichni společně ukončili mediální a soudní boj a soustředili se na klid jejich dětí. „Plaťte výživné, jaké si myslíte, že si vaše dcery zaslouží. Já respektuji vaše přání dcery nefotit,“ pokračovala Hanychová ve svém vyjádření na Instagramu, kde zveřejnila koláž se svými bývalými láskami.

Ani jeden z tatínků ale podle Žilkové přání její dcery nerespektuje. "Tatínkové, já vás prosím, rozhozená maminka znamená rozhozené vaše dcery, takže by bylo dobré myslet na ty, o které vám tak jde, a to jsou vaše holčičky," vzkázala Soukupovi a Prachařovi Žilková.

Sázky na Agátu Hanychovou

Během rozhovoru přišla řeč také na sázky, které jsou vypsány u jedné sázkové kanceláře. Lidé si mohou například vsadit na to, že se Agáta rozvede se svým současným manželem Mirkem Dopitou, nebo že její další potomek se bude jmenovat Jaromír. Dokonce si lidé mohou vsadit i na to, že se populární influencerka objeví v nové řady reality show Love Island.

"Myslím si, že Agátu baví být populární a lidé ji tak zbožňují, proto je jedna z nejpopulárnějších osobností. Když se podíváte na ty klikance, na koho se kliká, prostě Agáta už dávno porazila Leoše (Leoš Mareš, pozn. red.). Leoši, neplač, je to tak," smála se Žilková s tím, že sázky sice mohou být vypsány, ale nic z toho se nestane.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy