Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Žilková se vysmála ex svého milence: S nevěrnou, výrazně mladší ženou se rozvádí, vzkázala

Veronika Žilková a Josef Holomáč. Takhle to páru slušelo na promítání filmu Spolu.
Zdroj: Renata Bušková / eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
zpověď

Veronika Žilková (60) nedávno světu oznámila, že má ve svém životě nového partnera, a to rockera Josefa Holomáče (62). Ten je ovšem ženatý, ale stejně jako herečka se rozvádí, o čemž prý nevěděla jeho výrazně mladší manželka, která označila jejich vztah za funkční. Veronika Žilková redakci eXtra.cz s pobavením svěřila, jak se věci skutečně mají a s kým je vlastně její partner ženatý. Pak nám také prozradila, kde se s Josefem seznámila a jak jejich vztah pokračuje. 

Herečka Veronika Žilková před krátkou dobou přiznala, že je ve svém osobním životě opět šťastná. Ještě během rozvodového řízení s expartnerem Martinem Stropnickým potkala nového muže, a to bývalého basáka kapely Argema Josefa Holomáče, se kterým je velmi šťastná. A tak se rozhodla, že ho jako svého oficiálního partnera představí i společnosti.

Konkrétně spolu vyrazili na promítání filmu Spolu, kde má Veronika hlavní roli. "Jsme spolu na premiéře Spolu," svěřila se pro eXtra.cz s úsměvem.

O jejich vztahu se psalo už pár dní před promítáním filmu a na povrch vyplulo i několik informací z osobního života Josefa Holomáče, který je aktuálně stále ženatý. Avšak jeho o 20 let mladší partnerka dle svých slov žádné informace o rozchodu nemá.

"Pan Holomáč není přítelem paní Žilkové, nýbrž její dočasný milenec, jelikož je ženatý a rozvádět se kvůli ní rozhodně nehodlá," napsala Martina Holomáčová redakci Super.cz s tím, že by se nad sebou měla Veronika Žilková zamyslet.

Reakce pobavené Veroniky Žilkové na sebe nenechala dlouho čekat

Reakce Veroniky Žilkové na sebe nenechala dlouho čekat. Výkřik do médií ze strany Martiny Holomáčové ji nijak nezaskočil, naopak se redakci eXtra.cz svěřila, že ji pobavil.

"Musím se smát už nahlas. Telenovela rodina Žilková získala novou dějovou linku. Do příběhu vstupuje rocker, který je 4 roky ženatý v bezdětném manželství a rozvádí se s nevěrnou, výrazně mladší ženou. Ona rozvod požaduje, než zjistí, že rocker už není starým opuštěným manželem. Rozhodne se tak napsat do bulváru a získat roli v telenovele. Vidina dobrého honoráře nebo finančního vyrovnání? Ano, celé je to humorné. Už se těším, co v příštím díle této telenovely uvidíme," svěřila se nám úsměvně.

Seznámení s Josefem Holomáčem

Veronika se s Josefem potkala v létě, když venčila své psy a od té doby jsou spolu. "V létě byl v kinech film Řekni to psem, ve kterém jsem hrála. A já venčila psy a potkala jsem ho, bylo to takhle jednoduché. Potkali jsme se a od té doby jsme spolu," svěřila se nám oblíbená herečka se slovy, že detaily prvního setkání si nechá pro sebe.

Veronika i Josef poznali jako umělci v branži mnoho lidí, dokonce i tento pár kolem sebe už v minulosti prošel. Konkrétně před 26 lety, kdy byl Pepa dle Veroniky úspěšnější umělec.

"V roce 1996 se točil klip do soutěžního pořadu Český bodyguard, kde soutěžily známé osobnosti. Já jsem zjistila, že v tom klipu byl Michal Suchánek, který byl na ledě a já jsem fandila ve druhém týmu v hledišti. Kapela Argema v té době získala platinovou desku, byli slavní, vlastně Josef byl v té době známější než já s Michalem. Zpětně jsem si tak dohledala, že jsme byli vlastně komparz." (smích)

Tento rok byl turbulentnější, než jsem čekala

Veronika Žilková si prošla v posledních měsících turbulentním obdobím. Exmanžel Stropnický oznámil rozchod přes e-mail a aktuálně je bývalý pár v rozvodovém řízení. Ty nejtěžší chvíle už ale Veronika hodila za hlavu. Ve svém životě po boku svých nejbližších má totiž daleko víc důvodů k radosti.

"Celý život se snažím stihnout, co se dá. Tento rok byl turbulentnější, než jsem čekala, protože mě některé situace zaskočily, ale já už jsem je zapomněla. Takže ani nevím, která ta situace to byla," uzavřela. Ve videorozhovoru výše si poslechněte zpověď Veroniky Žilkové, kterou nám poskytla v červnu ohledně detailů rozvodového řízení s Martinem Stropnickým.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy