Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Žilková odráží slovní útok ženy Holomáče: Už rok se rozvádí, vyměnila ho za přítelkyni

Veronika se svou novou láskou.
Zdroj: se souhlasem FTV Prima
+ Dalších 7 fotografií
Reakce

Vztah Veroniky Žilkové (60) a Josefa Holomáče (62) se začíná poněkud zamotávat. Herečka svého nového partnera poprvé představila veřejnosti a hned je z toho pozdvižení. Podle webu Super.cz má být totiž Holomáč ženatý. Celý příběh má však další otazníky a komplikace.

Po krachu manželství s Martinem Stropnickým si herečka Veronika Žilková našla novou lásku. Rockera Josefa Holomáče poprvé představila veřejnosti na novinářské projekci filmu Spolu. „Jsme na filmu Spolu poprvé spolu. Půjdeme se na ten film podívat do Plzně a na premiéru už půjdu spolu s dětma,“ prozradila v rozhovoru pro eXtra.cz Žilková. „Je to čerstvý vztah, tak je dobré to ještě takto oddělovat,“ doplnila ještě herečka.

Jenže to ještě nevěděli, co za pozdvižení ti dva vzbudí. Webu Super.cz se ozvala Holomáčova manželka Martina s tím, že: Pan Holomáč není přítelem paní Žilkové, nýbrž její dočasný milenec, jelikož je ženatý a rozvádět se kvůli ní rozhodně nehodlá."

Holomáčova žena si měla najít jinou ženu

Ale ani tímto šokujícím odhalením celý bizarní milostný trojúhelník nekončí. Blesk přišel s informací, že Holomáč se se svou ženou rozvádí a že soud se táhne již nějakou dobu. Jeho žena si totiž měla najít jiinou ženu. „Oba naši bývalí partneři si našli novou ženu. A předpokládáme, že jsou po boku svých žen šťastní,“ prozradila Žilková.

Holomáč veškeré informace potvrdil. „Ano, mohu potvrdit, že to Veronika říká přesně tak, jak to je,“ nechal se slyšet rocker.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy