Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Žilková o svém synovi Melicharu Stropnickém (†198 dní): Doufala jsem, že ho naučím dýchat, nepovedlo se!

Veronika Žilková promluvila o svém synovi!
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 28 fotografií
Syn Veroniky Žilkové a Martina Stropnického žil bohužel jen krátce. Narodil se s vrozenou brániční kýlou a oba dva rodiče o jeho život bojovali celých 198 dní. I když se všichni včetně doktorů snažili, aby malý Melichar přežil, osud mu nepřál.

14. května 2007 se narodil herečce Veronice Žilkové a Martinu Stropnickému syn Melichar. Bohužel mu osud nepřál a malý chlapeček na světě pobyl něco málo přes půl roku. Narodil se totiž s vrozenou brániční kýlou.

Dnes by mu bylo deset let a pro Veroniku Žilkovou je toto téma stále citlivé. Samozřejmě, že ho chodí navštěvovat na hřbitov, ale je to pro ni velmi obtížné a bolestivé. „Už jsem tam byla. Ale chodím tam víc za svým tatínkem, který zemřel ve stejný rok, krátce před Melicharovým narozením. S oběma si vlastně povídám každý den, jsou pořád se mnou,“ řekla herečka serveru Blesk.cz.

Doktoři malého Melichara ihned po narození operovali a byl mu dán implantát, díky kterému se mu měly začít rozvíjet plíce. To se ale bohužel nestalo. „„Vzpomínám, jak jsem denně jezdila do Podolí, trávila x hodin u jeho lůžka, a hrozně jsem chtěla napsat knížku, jak jsem svého syna naučila dýchat. Nepovedlo se to…,“ vzpomíná smutná Žilková.

Veronika se také svěřila s tím, že jí v té době byl velkou oporou její partner Martin Stropnický. Výchovu pěti dětí zvládla naprosto s přehledem, ale přihlížet tomu, jak jedno umírá prostě jako matka nezvládla. „V tu chvíli nastoupil můj muž, který u něj byl celý týden. Byl tam, když nastala smrt,“ okomentovala celou situaci statečná Žilková.

Související články

Další články